SON DAKİKA

SAKARYASPORDA GENEL KURUL KARARI

Bu haber 30 Mayıs 2015 - 14:50 'de eklendi ve Bu haber 882 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın bugün basın toplantısı düzenleyerek kongre kararı aldıklarını açıkladı. Sakaryaspor’un 1 sezonluk emeğini heba eden Selahattin Aydın kaçan şampiyonluğa rağmen bu sene başarılı olduklarını söyledi.

Başkan Aydın;”Sakaryaspor’un önünü açarak en büyük adımı sezon başında atmıştık. Bununla birlikte sportif başarı kazanabilseydik çok güzel olacaktı. Sportif başarıyı elde edemedik ama Sakaryaspor’un geleceği için önemli bir engeli kaldırdığımıza inanıyorum” dedi

Selahattin Aydın, yönetimin başarısız olduğu görüşünü kabul etmediğini belirterek; ” Bu yönetime bu şehir güvendiği için bu engelleri aşabildik. Bu yüzden ben başarısız olduğumuzu kabul etmiyorum. Bu arkadaşlarla tarih yazdık.” diye konuştu.

Genel Kurul Kararı

Yönetim ile istişare yaptığını belirten Başkan Aydın, ”Yönetici arkadaşlar göreve devam etme kanısında fakat ben kongre gitmekten yanayım. Çünkü bu işi bizden daha iyi yapacak kişiler çıkabilir onlarında önünü tıkamamak adına kongre kararı alacağız.”dedi. Kongre tarihi ileri günlerde belli olacak.

BUNDAN SONRA DİKKATLİ OLUNMALI Başkan Aydın, yaptığı açıklamada, “Bundan sonra şehri yönetenlerin kulübün başına yanlış insanların gelmesini önlemesi gerekiyor. Sakarya çok ciddi bir fatura ödedi. Bir daha aynı durumlar yaşanmamalı. Sakaryaspor ile bilinen, anılan isimler dışında yeni isimlerin ortaya çıkması lazım. Belli isimler denendi ve olmadı. Velev ki yeniden bu isimler ortaya çıkarsa şehri yönetenlerin bu duruma el atması gerekir” diye konuştu.

Polis eşliğinde basın toplantısı

Bugün yapılan basın toplantısına bazı taraftarlar da katılmak istedi. Taraftarı gören kulüp personeli hemen kulübe polis çağırdı. Başkan Aydın tribün lideri Yılmaz Şen’e toplantıya katılamayacaklarını söyledi. Taraftarın kulübe polis çağrılmasına sitem ederken bu olaya basın mensupları da tepki gösterdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.