Sakaryaspor sonradan açıldı

Bu haber 1.798 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

BU DEFA GALİBİZ 2-1

Kartepe Hazırlık kampını sürdüren Sakaryaspor ikinci hazırlık karşılaşmasında Balkan Abant takımı ile karşı karşıya geldi. Maçın 43. Dakikasında savunmanın ofsayt diye duraklamasından yararlanan Balkan Abant takımı Baliyan(ın golüyle 1-0 Öne geçti. Maçın ikinci yarısında üstün oynayan Sakaryaspor 54. dakikada Sadullah’ın frikikten kaydettiği golle beraberliği sağladı. Maçın ilerleyen dakikalarında Doğan Seçkin ceza alanı içerisinde düşürüldü. Atışı kullanan Sertaç Sakaryaspor’u 2-1 Öne geçiren golü kaydetti. Böylece Sakaryaspor iyi oynadığı maçta ilk galibiyetini de almış oldu.

OYUNDAN MEMNUNUM

Sakaryaspor Teknik Direktörü Deniz Kolgu maç sonunda yaptığı açıklamada takımın oynadığı oyundan memnun olduğunu, takıma yeni katılan Nedim’i hazır olmadığı için oynatmadığını, alt yapıdan gelen sporcularla da ilgilenmeye çalıştığını söyledi. Kolgu ayrıca iyi bir futbol sergileyen Fırak Koç için de “ böyle oynarsa bu futbolcudan formayı kimse kapamayacak. “ Diye konuştu.

SAKARYASPOR: 2

BALKAN ABANT: 1

SAHA: Kartepe

HAKEMLER: Ömer Bozkurt, Erhan Kaya, Mustafa Onur

SAKARYASPOR: Yavuz, (Hüseyin), Volkan, (Canberk), Emre, (D.Seçkin), Burak Bekaroğlu, (Sertaç), Fikret, (Erhan), Mustafa Cevahir, (Sadullah), Arda, (Mert), Fırat, Hakan, Hacı Ömer, (Mustafa Akgün), Burak Göksel (İbrahim Can)

BALKAN ABANT: Kerimow, Anna Murado, Ariyew, Peterow, Naturzayew, İlyasow, Pator, Gurbani, Aras Gluyew, Baliyan, Matus

GOLLER: Dk. 54 Sadullah, Dk.60 Sertaç Pen  (Sakaryaspor), Dk. 43 Baliyan (Balkan Abant)

ibrahim saaryaspor 1 nedim zeki  yavuz zeki  orhan

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.