SON DAKİKA

Evire çevire

Köşe Yazıları

18 Mart’a hediye

Köşe Yazıları

SAKARYASPOR İKİ MADDEDEN PFDK’YA SEVKEDİLDİ

Bu haber 24 Şubat 2015 - 21:26 'de eklendi ve Bu haber 1.054 kez okundu. kez görüntülendi.

SAKARYASPOR İKİ MADDEDEN PFDK’YA SEVKEDİLDİ
Pazar günü Sakarya Atatürk Stadında maç bitiminde meydana gelen saha olayları ve maç esnasında yapılan çirkin ve kötü tezahürat sebebiyle sakaryaspor Kulübü Tff Hukuk Müsavirli tarafından Profesyonel disiplin kuruluna sevk edildi. Maç esnasında olayları germek için sürekli olarak Sakaryaspor futbolcularını ve taraftarlarını tahrik eden hareketler yapan Erzurumspor’lu Emre Yüksektepe’nin de tutulan gözlemci raporları doğrultusunda tedbirli olarak Pfdk’ya sevkedilmesi Sakaryaspor’un alcağı cezada tahrik unsuru teşkil edecek. Türkiye Futbol Federasyonunun almış olduğu sevk karaları şöyle :
22- Sakaryaspor A.Ş Kulübü’nün, 22.02.2015 tarihine oynanan Sakaryaspor A.Ş. – Büyükşehir Belediye Erzurumspor Spor Toto 3. Lig 3. Grup müsabakasındaki “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 52. maddesi uyarınca ve “çirkin ve kötü tezahüratı”nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.
TAHRİKÇİ EMRE DE YANDI !
23- Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü futbolcusu Emre Yüksektepe’nin 22.02.2015 tarihine oynanan Sakaryaspor A.Ş. – Büyükşehir Belediye Erzurumspor Spor Toto 3. Lig 3. Grup müsabakasındaki “hakaretleri” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 41. maddesi uyarınca 23.02.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.
Olay-1

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.