Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 38nci Akşam Maçları

Bu haber 542 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    38nci Akşam Maçları

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 6-Gebze Master: 4

Hakem: Atilla Karaoğlan

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Birol Taşdemir, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Cevat Koç, Erdoğan Yavuz, Murat Alan, Metin Öztürk

Antrenör: Erdoğan Pırıldar

Gebze Master: Muharrem Cüce, Murat Akdeniz, Ali Dürgel, Habip Aydın, Mert Pınar, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy

Antrenör: Yiğithan Çavuş

Goller: Dk.4-36 Ali Dürgel, Dk.38 Murat Erensoy, Dk.39 Murat Akdeniz (Gebze Master), Dk.14-47 Cevat Koç, Dk.15 Erdoğan Yavuz, Dk.19 Murat Alan, Dk.21 Nihat İçyüz, Dk.35 Ali Alyüz (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı)

Sarı Kart: Dk.44 Murat Erensoy (Gebze Master)

NOT: Bosna Pırıldar Market&Er Yapı, bu sonuçla birlikte, Olgunlar Kategorisinde yarı finale yükselmiştir.

Akyazı Dostlar: 1-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 3

Hakem: Serkan Önsal

Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Muammer Hikmet, Erkan Canbakan, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: İrfan Çelik, Atakan Gültekin, İrfan Şimşek, Kadir Demir, Selim Özer, Serkan Gidici, Aytekin Kebelioğlu, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Erkan Sezgin

Antrenör: Erkan Sezgin

Goller: Dk.36 Erkan Sezgin, Dk.39 Mustafa Çabuk, Dk.49 Kadir Demir (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu), Dk.47 Mustafa Yavuz (Akyazı Dostlar)

Sarı Kartlar: Dk.18 Erkan Sezgin (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu), Dk.23 Şener Berk, Dk.42 Sadullah Yılmaz (Akyazı Dostlar)

NOT: Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu, bu sonuçla birlikte, Olgunlar Kategorisinde yarı finale yükselmiştir.

Çiftçi Kardeşler: 6-Kayarlar Grup: 3

Hakem: Gökhan Tezgel

Çiftçi Kardeşler: Süleyman Yavaş, Recep Durak, Nevzat İlter, Fevzi Açıkgöz, Murat Vatansever, Seyit Tarım, Cahit Gürkaynak, Tuncay Gülay, Akif Arslan, Blerim Mula, Yener Ersoy, Volkan Şahinoğlu

Antrenör: Adnan Durak

Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Münir Uçar, Latif Yan, Seyfi Karaoğlu, Hüseyin Çoban, Nevzat Özbay, Cemil Kocacık, Necdet Atalay, Sebahattin Kıyak

Antrenör: Fahri Kılıç

Goller: Dk.5-21 Yener Ersoy, Dk.10 Volkan Şahinoğlu, Dk.22 Akif Arslan, Dk.42-44 Tuncay Gülay (Çiftçi Kardeşler), Dk.11-25-29 Necdet Atalay (Kayarlar Grup)

Sarı Kart: Dk.33 Yener Ersoy (Çiftçi Kardeşler)

NOT: Çiftçi Kardeşler, bu sonuçla birlikte, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde finale yükselmiştir.

Detay Harita İnşaat: 2-FAMEC Raylı Sistemler: 1

Hakem: Gökhan Kahyacık

Detay Harita İnşaat: Kerim Kibar, Yakup Vergül, Adil Yazıcı, Namık Kemal Yılmaz, Berat Ferik, Salih Baş, Bayram Çolak, Mustafa Şenol, Atilla Başyazıcı

Antrenör: Selim Hacıeyüpoğlu

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Selahattin Arslan, Faruk Sarman, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.11 Namık Kemal Yılmaz, Dk.49 Atilla Başyazıcı (Detay Harita İnşaat), Dk.46 Faruk Sarman (FAMEC Raylı Sistemler)

Sarı Kartlar: Dk.6 Bayram Çolak (Detay Harita İnşaat), Dk.50+1 Ahmet Öksüz (FAMEC Raylı Sistemler)

NOT: Detay Harita İnşaat, bu sonuçla birlikte, Olgunlar Kategorisinde yarı finale yükselmiştir.

Turnuvanın Programı

25 Ağustos Perşembe

Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Sapanca 1837 (Gençler Çeyrek Final maçı)

26 Ağustos Cuma (İzin)

27 Ağustos Cumartesi (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 21.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 23.00 Turyap&Aydınlı Ticaret ile Emre Demircioğlu İnşaat-Sapanca 1837 maçının galibi (Gençler)

28 Ağustos Pazar (İzin)

29 Ağustos Pazartesi (3ncülük maçları)

Saat 20.30 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Olgunlar Kategorisi

Saat 22.30 Genç Olgunlar Kategorisi

30 Ağustos Salı (İzin)

31 Ağustos Çarşamba (Finaller)

Saat 20.30 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Olgunlar Kategorisi

Saat 22.30 Genç Olgunlar Kategorisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.