Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 37nci Akşam Maçları

Bu haber 657 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    37nci Akşam Maçları

 

Seyyidoğulları Kuruyemiş: 3-Toy Aydınlatma: 8

Hakem: Anıl Garan

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Mikail Kaya, Erkan Reçber, Kazım Turgut, Serkan Doğan, Özkan Tırağan

Antrenör: Şahin Çoker

Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Gökhan Kalender, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Fehmi Demirci, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Haluk Yılmaz, Hasan Öztürk

Antrenör: Ahmet Kara

Goller: Dk.8-11 Haluk Yılmaz, Dk.15-39 Yavuz Çangır, Dk.30-44-45 Eyüp Berk, Dk.47 Arif Sucuoğlu (Toy Aydınlatma), Dk.22-27 Erkan Reçber, Dk.50 Adnan Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

NOT: Toy Aydınlatma, bu skorla birlikte, Genç Olgunlar Kategorisinde yarı finale yükselmiştir.

Emre Demircioğlu İnşaat: 3-Sapanca 1837: 3

Hakem: Suat Güz

Emre Demircioğlu İnşaat: Uğur Beler, Furkan Köseoğlu, Özgür Yusufreisoğlu, Serkan Kamçı, Hasan Kan, Uğur Keskin, Rahmi Şen, Ümit Teke, Adil Tank, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Hayrettin Kandaz

Sapanca 1837: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Savaş Başar, Kadir Şen, Erhan Tanta, Kemal Cavnar, Serkan Koçak, Yusuf Taylan

Antrenör: Buğra Cebeci

Goller: Dk.8 Ümit Teke, Dk.11 Rahmi Şen, Dk.50 Ayhan Kalyoncu (Emre Demircioğlu İnşaat), Dk.24 Erhan Tanta, Dk.33 Kemal Cavnar, Dk.40 Efkan Akarlar (Sapanca 1837)

NOT: 3-3 sona eren bu karşılaşma sonrası, ikili averajı belirlemek üzere yapılan penaltılar sonucu sahadan 15-14 galip ayrılan Sapanca 1837, Genç Olgunlar Kategorisinde yarı finale yükselmiştir)

Akyazı ANC Mobilya: 1-İz Reklam&İmparator Turizm: 2

Hakem: Mehmet Akıncık

Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Yasin Kayış, Osman Bilgin, Recep Kovar, Fatih Sarman, Sinan Bakır, İlyas Asan

Antrenör: Ozan Pirinç

İz Reklam&İmparator Turizm: Veysel Beşik, Kenan Topçu, Özcan Tanıl, Ali Uzuner, Gökhan Yıldız, Yasin Usta, Cemalettin Parlak, Hakan Sanlı, Ahmet Kara

Antrenör: Kürşad Kaan Habalı

Goller: Dk.2 (Pen.)-39 Gökhan Yıldız (İz Reklam&İmparator Turizm), Dk.50 Fatih Sarman (Akyazı ANC Mobilya)

Sarı Kart: Dk.38 Cemalettin Parlak (İz Reklam&İmparator Turizm)

NOT: İz Reklam&İmparator Turizm, bu skorla birlikte, Genç Olgunlar Kategorisinde yarı finale yükselmiştir.

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 3-Turyap&Aydınlı Ticaret: 18

Hakem: Gökhan Kahyacık

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Olcay Yücel, Servet Duman, Haydar Koç, Metin Aydınlı, Sinan Sarı, Serkan Gümüşel

Antrenör: Erkan Acar

Turyap&Aydınlı Ticaret: Fatih Kosovalı, Cengiz Reis, Ceyhun Erdem Azgı, Serhat Sütlü, Talip Toprak, Fatih Sarı, Hasan Tunçel, Yasin Çelik, Güven Avcı

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.3 (K.Kalesine) Serkan Gümüşel, Dk.8-17-18-28-30-34-36-48-49 Yasin Çelik, Dk.10 Cengiz Reis, Dk.14-27-43 Hasan Tunçel, Dk.32 Fatih Sarı, Dk.37 Talip Toprak, Dk.45 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.47 Güven Avcı (Turyap&Aydınlı Ticaret), Dk.9 Sinan Sarı, Dk.26-39 Haydar Koç (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

NOT: Turyap&Aydınlı Ticaret, bu skorla birlikte, Genç Olgunlar Kategorisinde yarı finale yükselmiştir.

Turnuvanın Programı

24 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gebze Master-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Detay Harita İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.