Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 36ncı Akşam Maçları

Bu haber 585 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası     36ncı Akşam Maçları

Detay Harita İnşaat: 4-Gazi Metal Karasuspor: 4

Hakem: Arif Sucuoğlu

Detay Harita İnşaat: Kerim Kibar, Yakup Vergül, Akan Mıhçı, Namık Kemal Yılmaz, Berat Ferik, Salih Baş, Bayram Çolak, Mustafa Şenol, Atilla Başyazıcı

Antrenör: İsa Hocalar

Gazi Metal Karasuspor: Hakan Aydın, Beyler Gökçe, Köksal Ok, Salim Demir, Köksal Ok, Yahya Celep, Şaban Erbaş, Şenol Kargün, Yıldıray Altun, İrfan Gökçe (K.Kart), Halil Karaaslan

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.3-42 Bayram Çolak, Dk.25 Mustafa Şenol, Dk.50+1 Berat Ferik (Detay Harita İnşaat), Dk.13 Halil Karaaslan, Dk.22 Beyler Gökçe, Dk.26 Şenol Kargün, Dk.47 Yıldıray Altun (Gazi Metal Karasuspor)

Sarı Kartlar: Dk.4 Halil Karaaslan, Dk.44 Şenol Kargün, Dk.49 İrfan Gökçe, Dk.50+2 Şaban Erbaş (Gazi Metal Karasuspor), Dk.39 Atilla Başyazıcı, Dk.45 Berat Ferik (Detay Harita İnşaat)

Kırmızı Kart: Dk.50 (2nci Sarıdan) İrfan Gökçe (Gazi Metal Karasuspor)

 

Gebze Master: 1-Suev İnşaat: 2

Hakem: Mehmet Akıncık

Gebze Master: Muharrem Cüce, Murat Akdeniz, Ali Dürgel, Esat Rükün, Habip Aydın, Bülent Gürol (K.Kart), Mert Pınar, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy

Antrenör: Düzgün Şimşek

Suev İnşaat: Tuncay Pamuklar, Turgut Okan, Turan Taşkın, Yusuf Gergin (K.Kart), Soner Büyükergun, Ahmet Uçar, Şükrü Güneş, Hasan Kol, Aykut Okan, Sedat Memiş

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller: Dk.9 Soner Büyükergun, Dk.23 Sedat Memiş (Suev İnşaat), Dk.28 Murat Erensoy (Gebze Master)

Sarı Kartlar: Dk.10 Murat Erensoy, Dk.19 Bülent Gürol (Gebze Master), Dk.34 Yusuf Gergin, Dk.50+2 Tuncay Pamuklar (Suev İnşaat)

Kırmızı Kartlar: Dk.39 (2nci Sarıdan) Bülent Gürol (Gebze Master), Dk.50 (2nci Sarıdan) Yusuf Gergin (Suev İnşaat)

Remax Hür: 7-Doğukan Tekstil: 1

Hakem: Uğur Garan

Remax Hür: İrfan Arkan, Muhsin Öztunç, Engin Özdemir, İbrahim Topçu, Hüseyin Toç, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker, Aydın Günaydın, Aydın Kurucu, Mevlüt Akbaş, Mehmet Ali Çalışkan

Antrenör: Murat Çiçek

Doğukan Tekstil: Yaşar Yılmaz, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Adnan Öztürk, Recai Yan, Ali Abanoz, Vedat Uysal, Cengiz Aydın, Muammer Fidan

Antrenör: Yaşar Yılmaz

Goller: Dk.5-46-47 Hüseyin Toç, Dk.9-19 Aydın Kurucu, Dk.20 Orhan Uzel, Dk.44 Mehmet Ali Çalışkan (Remax Hür), Dk.49 Muammer Fidan (Doğukan Tekstil)

NOT: Bu sonuçla birlikte Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının ilk finalisti, Tecrübeli Olgunlar Kategorisinden Remax Hür olmuştur.

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 6-Oto Aydeniz: 3 (Sahadan Çekildi)

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: Erol Çiçek, Atakan Gültekin, İrfan Şimşek, Kadir Demir, Selim Özer, Serkan Gidici, Aytekin Kebelioğlu, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Erkan Sezgin

Antrenör: Yasin Çelik

Oto Aydeniz: Fatih Özaltun, Süleyman Bektaş, Enver Deniz, Rıfat Deniz, Hakan Muti, Erdoğan Talay (K.Kart), Ferruh Karataş (K.Kart)

Antrenör: Savaş Kılınç

Goller: Dk.4 Rıfat Demir, Dk.10 Enver Deniz (Oto Aydeniz), Dk.9 (Pen.)-11-21 (Pen.)-25 (Pen.) Erkan Sezgin, Dk.35 İrfan Şimşek, Dk.43 Serkan Gidici (Erkan Sezgin Düğün Toplantı)

Sarı Kartlar: Dk.28 Ferruh Karataş, Dk.37 Erdoğan Talay (Oto Aydeniz, Dk.39 İrfan Şimşek (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu)

Kırmızı Kartlar: Dk.41 (2nci Sarıdan) Ferruh Karataş, Dk.43 (2nci Sarıdan) Erdoğan Talay (Oto Aydeniz)

NOT: Saat 23.00’te başlayan bu karşılaşma, 44ncü dakikada Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu 6-3 öndeyken, Oto Aydeniz takımının sahadan çekilmesi üzerine tatil edilmiştir.

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları 

1nci Grup

1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm

2-(B2) Akyazı ANC Mobilya

3-(C3) Hendek Cadde Market

2nci Grup

1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret

2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon

3-(D3) Kahve Dükkanı

3ncü Grup

1-(C1) Toy Aydınlatma

2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları

4ncü Grup

1-(D1) Sapanca 1837

2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat

3-(B3) Merkez Oto

Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları

1nci Grup

1-(A1) Akyazı Dostlar

2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

3-(C3) Oto Aydeniz

2nci Grup

1-(B1) Gazi Metal Karasuspor

2-(C2) Detay Harita İnşaat

3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler

3ncü Grup

1-‘C1) Suev İnşaat

2-(A2) Gebze Master

3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar

1-Remax Hür

2-Çiftçi Kardeşler

3-Kayarlar Grup

4-Doğukan Tekstil

Turnuvanın Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.