Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 35nci Akşam Maçları

Bu haber 440 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    35nci Akşam Maçları

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon  (1)

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 6-Kahve Dükkanı: 4

Hakem: Murat Taşçıkar

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Olcay Yücel, Servet Duman, Haydar Koç, Sinan Sarı, Serkan Gümüşel, Orhan Haklı

Antrenör: Suat Onar

Kahve Dükkanı: Emre Gülter, Mithat Ismarlayıcı, Volkan Bakan, Emre Akkuş, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Metin Surmaz

Antrenör: Yok

Goller: Dk.6-7 Volkan Bakan, Dk.23-48 Emre Akkuş (Kahve Dükkanı), Dk.11-38 Serkan Gümüşel, Dk.12-30 Sinan Sarı, Dk.21 Haydar Koç, Dk.34 Servet Duman (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

Akın Koç Un Fabrikaları: 7-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 4

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Akın Koç Un Fabrikaları: Alpaslan Gündüz, Tuncay Budakin, Kenan Güneş, Hüseyin Akın, Sabri Kovancı, Tansu Okan, Emin Koç, Oğuz Ay

Antrenör: Resul Ersöz

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Mikail Kaya, Kazım Turgut, Serkan Doğan, Özkan Tırağan, Savaş Aşık

Antrenör: İsmet Bayraktar

Goller: Dk.2 (K.Kalesine) Mikail Kaya, Dk.11-36-44 Emin Koç, Dk.16 Tuncay Budakin, Dk.19-50 Oğuz Ay (Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.34-42-48 Adnan Işık, Dk.35 Kazım Turgut (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Sarı Kart: Dk.32 Sabri Kovancı (Akın Koç Un Fabrikaları)

Emre Demircioğlu İnşaat: 8-Merkez Oto: 6

Hakem: Levent Gümüşdere

Emre Demircioğlu İnşaat: Uğur Beler, Özgür Yusufreisoğlu, Serkan Kamçı, Hasan Kan, Adil Tank, Ayhan Kalyoncu, Ümit Teke, Uğur Keskin

Antrenör: Hayrettin Kandaz

Merkez Oto: Güngör İçer, İsa Mercan, Osman Gümüştaş, Ramazan Küçük, Tekin Yılmazkaya, Muzaffer Aydınlı, Mehmet Gümüştaş, Birol Yavuz

Antrenör: Şahin Celep

Goller: Dk.5 Ramazan Küçük, Dk.18-26 Mehmet Gümüştaş, Dk.43-49 Osman Gümüştaş, Dk.46 Birol Yavuz (Merkez Oto), Dk.6-19-38 Ümit Teke, Dk.29-32-35 Serkan Kamçı, Dk.30 Adil Tank, Dk.36 Ayhan Kalyoncu (Emre Demircioğlu İnşaat)

Sarı Kart: Dk.41 Osman Gümüştaş (Merkez Oto)

Akyazı ANC Mobilya: 8-Hendek Cadde Market: 0

Hakem: Muhammed Ömür****

Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Hasan Ali Yamak, Recep Koşar, Fatih Sarman, Sinan Bakır, İlyas Asan, Osman Salim Saruhan

Antrenör: Osman Pirinç

Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, İbrahim Akturan, Çetin Akpınar, Serkan Karagöz, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Hakan Tezer, Mesut İsen, Erdem Demir

Antrenör: Yok

Goller: Dk.4-26 Recep Koşar, Dk.19-30-43 İlyas Asan, Dk.37 Fatih Sarman, Dk.38 Sinan Bakır, Dk.45 Hasan Ali Yamak (Akyazı ANC Mobilya)

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları 

1nci Grup

1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm

2-(B2) Akyazı ANC Mobilya

3-(C3) Hendek Cadde Market

2nci Grup

1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret

2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon

3-(D3) Kahve Dükkanı

3ncü Grup

1-(C1) Toy Aydınlatma

2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları

4ncü Grup

1-(D1) Sapanca 1837

2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat

3-(B3) Merkez Oto

Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları

1nci Grup

1-(A1) Akyazı Dostlar

2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

3-(C3) Oto Aydeniz

2nci Grup

1-(B1) Gazi Metal Karasuspor

2-(C2) Detay Harita İnşaat

3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler

3ncü Grup

1-‘C1) Suev İnşaat

2-(A2) Gebze Master

3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar

1-Remax Hür

2-Çiftçi Kardeşler

3-Kayarlar Grup

4-Doğukan Tekstil

Turnuvanın Programı

22 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Detay Harita İnşaat-Gazi Metal Karasuspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Gebze Master-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Oto Aydeniz (Olgunlar)

23 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Sapanca 1837 (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler)

24 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gebze Master-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Detay Harita İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.