Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 34ncü Akşam Maçları

Bu haber 507 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   34ncü Akşam Maçları

Akyazı Dostlar: 4-Oto Aydeniz: 4

Hakem: Murat Baş

Akyazı Dostlar: Ömer Dere, Murat Çavdar, Ayhan Özcan, Muammer Hikmet, Erkan Canbakan, Sadullah Yılmaz, Mustafa Sağlam, Hüseyin Kalyoncu, Mustafa Yavuz, Şener Berk, Serkan Kopya

Antrenör: Cemil Kurtoğlu

Oto Aydeniz: Behçet Al, Süleyman Bektaş, Enver Deniz, Rıfat Demir, Cemal İdikut, Hakan Muti, Seyhan Dinç, Erdoğan Talay, Ferruh Karataş, Halit Bulut, Erkan Bozkurt

Antrenör: Savaş Kılınç

Goller: Dk.9Ferruh Karataş, Dk.13-25 Seyhan Dinç, Dk.18 Rıfat Demir (Oto Aydeniz), Dk.11 Sadullah Yılmaz, Dk.23-45 Şener Berk, Dk.28 Muammer Hikmet (Akyazı Dotlar)

Sarı Kartlar: Dk.47 Sadullah Yılmaz ve Şener Berk (Akyazı Dostlar)

FAMEC Raylı Sistemler: 2-Gazi Metal Karasuspor: 2

Hakem: Harun Pekyürek

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Ahmet Öksüz, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Selahattin Arslan, Faruk Sarman, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Ömer Karadirim

Gazi Metal Karasuspor: Recep Eşkin (K.Kart), Beyler Gökçe, Salim Demir, Köksal Ok, Yahya Celep, Şaban Erbaş, Şenol Kargün, Yıldıray Altun, İrfan Gökçe, Halil Karaaslan

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.7 Halil Karaaslan, Dk.49 Şenol Kargün (Gazi Metal Karasuspor), Dk.8 Faruk Sarman, Dk.28 Hakan Ergünoğlu (FAMEC Raylı Sistemler)

Sarı Kartlar: Dk.36 Recep Eşkin, Dk.47 Şaban Erbaş (Gazi Metal Karasuspor), Dk.45 Aydın Güzel, Dk.46 Faruk Sarman (FAMEC Raylı Sistemler)

Kırmızı Kart: Dk.50 (2nci Sarıdan) Recep Eşkin (Gazi Metal Karasuspor)

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 2-Suev İnşaat: 1

Hakem: Özgür Ömez

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Cevat Koç, Erdoğan Yavuz, Murat Alan, Metin Öztürk

Antrenör: Suat Onar

Suev İnşaat: Tuncay Pamuklar, Sedat Memiş, Turgut Okan, Turan Taşkın, Musa Kahraman, Yusuf Gergin, Soner Büyükergun, Ayhan Yeniay, Ahmet Uçar, Şükrü Güneş, Aykut Okan, Cavit Salpat

Antrenör: Selçuk Başak

Goller: Dk.42 Derya Sökmenberk, Dk.44 Nihat İçyüz (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı), Dk.50+2 Turan Taşkın (Suev İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.26 Derya Sökmenberk (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı), Dk.34 Turan Taşkın (Suev İnşaat)

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları 

1nci Grup

1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm

2-(B2) Akyazı ANC Mobilya

3-(C3) Hendek Cadde Market

2nci Grup

1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret

2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon

3-(D3) Kahve Dükkanı

3ncü Grup

1-(C1) Toy Aydınlatma

2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları

4ncü Grup

1-(D1) Sapanca 1837

2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat

3-(B3) Merkez Oto

Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları

1nci Grup

1-(A1) Akyazı Dostlar

2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

3-(C3) Oto Aydeniz

2nci Grup

1-(B1) Gazi Metal Karasuspor

2-(C2) Detay Harita İnşaat

3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler

3ncü Grup

1-‘C1) Suev İnşaat

2-(A2) Gebze Master

3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar

1-Remax Hür

2-Çiftçi Kardeşler

3-Kayarlar Grup

4-Doğukan Tekstil

Turnuvanın Programı

21 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Akın Koç Un Fabrikaları (Gençler)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Merkez Oto (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Hendek Cadde Market (Gençler)

22 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Detay Harita İnşaat-Gazi Metal Karasuspor (Olgunlar)

Saat 21.00 Gebze Master-Suev İnşaat (Olgunlar)

Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Oto Aydeniz (Olgunlar)

23 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat-Sapanca 1837 (Gençler)

Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Turyap&Aydınlı Ticaret (Gençler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.