Sakarya kazanacak

Bu haber 769 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Sakarya kazanacak
Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde çalışmaların bitme noktasına geldiğini açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin en önemli marka değerlerinden Sakaryaspor tüm şehrin desteği ile beklediğimiz günlerine çok çabuk geri dönecek” dedi
Büyükşehir’in altyapı hamlesi Serdivan’da kendini gösterdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde devam eden çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şehrin spor geleceği için önemli bir proje inşa ettiklerini belirten Başkan Toçoğlu “Hemşerilerimizin isteği ile Türk futboluna önemli katkılar sağlamış Ekrem Karaberber Hocamızın adını verdiğimiz Sakaryaspor Altyapı Tesisleri’nde çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah altyapı sorumluluğunu üstlendiğimiz Sakaryaspor beklediğimiz günlerine geri dönecek” diye konuştu.
Güçlü altyapı, istikrarlı marka
Sakaryaspor’un yükselişini sürdüreceğini ifade eden Başkan Zeki Toçoğlu “Sakaryaspor şehrimizin en önemli marka değerlerinden biri. Altyapı sorumluluğunun yanı sıra, takımımızın beklediğimiz günlerine dönmesi için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu konuda tüm şehrimizin desteğine ihtiyacımız var. İnşallah güçlü altyapı ve istikrarlı bir Sakaryaspor ile büyük başarılara imza atılacak” dedi.
Zeki Toçoğlu-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.