SON DAKİKA

Evire çevire

Köşe Yazıları

18 Mart’a hediye

Köşe Yazıları

Sakarya kazanacak

Bu haber 18 Ocak 2015 - 23:18 'de eklendi ve Bu haber 889 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakarya kazanacak
Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde çalışmaların bitme noktasına geldiğini açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizin en önemli marka değerlerinden Sakaryaspor tüm şehrin desteği ile beklediğimiz günlerine çok çabuk geri dönecek” dedi
Büyükşehir’in altyapı hamlesi Serdivan’da kendini gösterdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde devam eden çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şehrin spor geleceği için önemli bir proje inşa ettiklerini belirten Başkan Toçoğlu “Hemşerilerimizin isteği ile Türk futboluna önemli katkılar sağlamış Ekrem Karaberber Hocamızın adını verdiğimiz Sakaryaspor Altyapı Tesisleri’nde çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah altyapı sorumluluğunu üstlendiğimiz Sakaryaspor beklediğimiz günlerine geri dönecek” diye konuştu.
Güçlü altyapı, istikrarlı marka
Sakaryaspor’un yükselişini sürdüreceğini ifade eden Başkan Zeki Toçoğlu “Sakaryaspor şehrimizin en önemli marka değerlerinden biri. Altyapı sorumluluğunun yanı sıra, takımımızın beklediğimiz günlerine dönmesi için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu konuda tüm şehrimizin desteğine ihtiyacımız var. İnşallah güçlü altyapı ve istikrarlı bir Sakaryaspor ile büyük başarılara imza atılacak” dedi.
Zeki Toçoğlu-2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.