SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

SAKARYA HAKEMLİĞİ TEHLİKEDE !

Bu haber 10 Ekim 2015 - 10:41 'de eklendi ve Bu haber 1.382 kez okundu. kez görüntülendi.

SAKARYA HAKEMLİĞİ TEHLİKEDE !

Bir internet sitesinde yer alan hakem haberi Sakarya’da büyük yankı uyandırdı. Uzun bir zamandır hakemler arasındaki kısır çekişme her ne kadar hasıraltı edilmeye çalışılıyorsa da boş durmayan bazı  internet andıçları konuyu tekrar tazeleyip gündeme getirmeye çalışıyorlar. Çok ağır ithamların yer aldığı bir köşe yazısı sonrasında Media Time’de bu köşe yazısına cevaben de   “ Bir cep telefonuna maç satan.. Bayan liginde emek hırsızlığı yapanlar.. Rüşvete bulaşan kim varsa açıkla hakem!! Sorusu sorulunca ortalık toz duman oldu.

VAY ANASINA SAYIN SEYİRCİLER !

Medyatime.com/özel Sakarya da uzun süre hakemlik yapan ve geçen dönem Oğuzhan ŞENLER dernek yönetimin de dernek müdürlüğü görevin de bulunan Hasan KÖSEMEN sosyal medya da yazmış olduğu yazı da gündemi sarsacak rüşvet iddiaları tüm Sakarya lı hakemleri zan altında bıraktı. “Bir cep telefonuna maç satanlar “diye yazdığı kişinin kim olduğu tüm spor camiasın da merak konusu oldu. Hafta sonu oynanan müsabakalar da tribünler de taraftarlar “telefona maç satan sen misin?” diye müsabaka hakemlerine bağırdığı görüldü.Bu gelişmeler sonrasında eski İl Hakem kurulu Başkanı Mehmet Alemdar’ın da görevden alınma sebebinin de bu olayın üzerine gitmemesi olduğu iddialar arasında yer alırken, Yeni İl Hakem Kurulu Başkanı Ercan Yıldırım ve Tffhgd Başkanı Özgür Aygün’den henüz bir açıklama gelmedi.

İLK TEPKİ ALDEMİR’DEN  GELDİ

Hakem haberinin büyük bir hızla yayılması ve gündemi sarsmasına ilk tepki Klasman hakemlerinden Mustafa Aldemir’den geldi. Aldemir Sosyal medyada paylaştığı bir yazısında yazıyı yazan kişiye söylediklerini hiç dokunmadan aynen yayınlıyoruz.Yazı şöyle “ Hasan Kösemen birazcık gururun varsa Sakarya hakemliğini düsürdüğün bu durum için çıkar üzerine dşeeni yaparsın. Yıllarca birlikte görev yaptığın , ekmek yediğin bu camiaya bu kadar zarar vermeye ne senin hakkın var ne de bir başka kişi yada kurumların. Ne zaman nerede ne konuşacağını  , ne yazacağını bileceksin. Köşede yazı yazmaya başlayınca insanları ya da kurumları zedeleyici yazı yazma hürriyetine kavuştuğunu sanan sen ve senin gibi tetikçi muhabirler yerlerinde kalıcı olmazlar, olamazlar.” Şimdi herkes gelişmeleri merakla bekliyor.

Hasan Kösemen Mustafa Aldemir

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

3 ADET YORUM YAPILDI
Nizan Göktürk11 Ekim 2015 / 10:47

Mal demir doğru demiş ise bu haberi servis edenler hemen gereğini yapmalı. Yapmazlarsa olağanüstü şeyler olacak

BYH MUSTAFA12 Ekim 2015 / 16:20

mustafa Aldemir hakemsen gel hakemlik yap bıraktıysan da bıraktım de sana malzeme yok unutma , dürüst ol , efendi ol belden aşağı vurma söyleyecek bir şeyin varsa karnından konuşma delikanlı ol çık bir hocamız gibi , (sen ondan çok korkarsın dürüst adam olduğu, korkmadan konuştuğu için ) sende söyle ama sende o yürek yokk mustafaaaa

MalDem13 Ekim 2015 / 21:33

Efendi efendi ulusal yardımcı hakemken süt dökmüş kediydin! Ne olduda şimdi aslan oldun ? Kaybedecek birşeyin yok ya çıkar aslan görünümlü pisipisiler gibi konuşursun.15 yılda hangi gence ne verdin efendi efendi.antremandan antremana maçtan maça bankamatikten bankamatiğe)) yüzde 10 ları ödeyemem “param yok” dedin.ertesi hafta gittin uzun hakemden honda cıvık aldın.efendi efendi “param yok Osman hocam bu otelci başkan benim vizemi yapmıyor” dedin ağladın ama honda cıvıkı alırken paraları tıkır tıkır saydın.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu efendi.serbisçi müdür bari servis ederken düzgün servis et.yalan dolan menfaat aymazlık iftira zaten vardı ama karar defteriyle birlikte servisle çığır açtın servisçilikte.bakalım bunda nasıl kıvıracaksın MÜDÜRÜM.kalın sağlıcakla