SON DAKİKA

SASKF ilçe BLD Başkanlarıyla Görüştü

Bu haber 30 Temmuz 2015 - 12:35 'de eklendi ve Bu haber 957 kez okundu. kez görüntülendi.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu çalışıyor.

g

Sakarya da spor adına ne varsa biz oradayız sloganı ile çalışmalarına devam eden SASKF başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Salı günü bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

IMG_9574

Yapılan ziyaretlerde SASKF başkanı Yaşar Zımba, genel sekreter Neşet Çakır, başkan yardımcıları Mehmet Tansu Uzun, İsmail Ergül, basın sözcüsü Mustafa Yavuz, mali işler sorumlusu, Ahmet Silahçı yönetim kurulu üyeleri Recep Odabaş, Emin Oylu ve Uğur Kobaş bulundular.

 

Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerine ilk olarak Geyve ilçesinden başladı. Geyve ilçesi Jimnastik, Karate bireysel antrenman salonunu  ziyaret eden yönetim burada Jimnastik ekibi sporcuları ile görüştü.

Sporculara başarılar dileyen yönetim kurulunun ziyaretinde Geyve halk eğitim müdürü Mustafa Doğan’da hazır bulundu. Başkan Zımba halk eğitim müdürüne amatör branşlara yaptığı destek için teşekkür ederken, bireysel antrenman salonu ziyareti futbolun dışında diğer branşlara destek olunacağının gerekli çalışmaların yapılacağının bir göstergesi olarak anlamlıydı.

p.y

Daha sonra Pamukova ilçesine giden başkan ve yönetim kurulu, Başkan Cevat Keser, sonrasında Geyve ilçesine giderek başkan Murat Kaya ile görüştü. Görüşmelerde ilçelerde spor adına yapılması gerekenler, Futbol sahalarının genel durumu, yeni sahaların planlaması ve diğer amatör salon sporlarının gelişimi adına bir dizi görüşmeler yapıldı. Olumlu görüşmeler neticesinde Pamukova ve Geyve belediye başkanları yeni seçilen başkan ve yönetimine başarılar dilerken, sporun ve kulüplerin ilçelerinde her zaman yanlarında olarak destek olacaklarını söylediler.p

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.