SON DAKİKA

SAHAYA KAVUŞUYOR

Bu haber 19 Mayıs 2015 - 20:36 'de eklendi ve Bu haber 846 kez okundu. kez görüntülendi.

16 mahalleye

Karapürçek Belediye Başkanlığı tarafından, İlçe’ye bağlı 16 Mahalleye Futbol sahası yapılıyor.

İnceleme yapıldı

Yazılı Gürgen Mahallesinde  yapımına başlanan futbol sahasındaki yapım çalışmalarını Karapürçek  Belediye Meclis üyesi  Aydın Dalgıç  yerinde inceledi.İnceleme sonrası  değerlendirmelerde bulunan meclis üyesi  Aydın Dalgıç, Karapürçek Belediyesi olarak vatandaşlara hizmet götürmeye devam ettiklerini söyledi.

Köyden mahalleye

Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerine hizmetlerin ulaştığını belirten Dalgıc;  “Mahallemizin spor sahaları çevresine kafes örgü tel, ile çit yapım işi gerçekleştirmekteyiz. Şu anda da bunlardan birisi olan Yazılı gürgen Futbol Sahasındaki çalışmaları incelemek üzere buradayız. İnşallah tüm sahalarımızda ayni çalımalar yapacağız” dedi

Gençlerin ve çocukların sosyal ve spor faaliyetleri

Sporun önemini bilen ve spora fazlasıyla yatırım yapan belediye olduklarını aktaran Dalgıç; “ Bu yüzden gençlerin spor yaparken aynı zamanda sosyalleşmesini sağlayacak alanların çoğaltılması gerektiğine inanıyoruz. Söz konusu çalışma ilçemize bağlı mahallerimizde yaşayan gençlerin ve çocukların sosyal ve spor faaliyetlerini gerçekleştirmesini ve geliştirmesini sağlayacak çalışmalarımızdan bir yenisi. Çocukların ve gençlerin spor aktivitelerini gerçekleştirmelerine olanak sağlayacak bu yenileme ve düzenleme çalışmasının mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

karapürcek saha

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.