RAKETLER NEFES KESTİ

Sosyal Medyada Paylaş

RAKETLER NEFES KESTİ

6 Nisan Dünya Masa Tenisi günü nedeniyle Lütfü Yaman Spor Salonunda düzenlenen müsabakalara , tüm kategorilerden toplam 89 sporcu katıldı.

Türkiye Bedensel Engeliler Milli Takım Olimpiyat Şampiyonları da müsabakalarda başarı aradılar. Spor Şube Müdürü Murat Acar’ın müsabakaları yakından takip edip, Bedensel engelliler Kategorisinde başarılı olan sporculara ödüllerini takdim etti. Diğer kategorilerde başarılı olan sporculara ödüllerini ise müsabakada görev yapan hakem, antrenör ve yöneticiler takdim ettiler.

Müsabakalar sonrasında minik kızlarda Zeynep Güneş 1., İrem Doğru 2., Kader Furta ve Beren Naz Dede 3.,  minik erkeklerde Emirhan Çolak 1., Selman Mutlu 2., Kaan Demirel ve Abdullah İlhan 3., oldu.

Yıldız kızlarda Sevde Rençber 1., Melike Kılıç 2., Şevval Kahya ve Esmanur Balcı 3., yıldız erkeklerde Furkan Aslan 1., Batuhan Bilici 2., Adnan Bayrak ve Abdülhamit İlhan 3. oldu

Genç kızlarda Cemre Giray 1., Tuğçe Çolak 2., Muhsine Kocabey ve Serap Balcı 3., genç erkeklerde Aziz Kırdaş 1., Levent Baştan 2., Ensar Atmaca ve Abdülsamet Kurtuluş 3. Oldu.

40 Yaş üstünde Hüseyin Balta 1., Erdoğan Elmas 2., Yunus Topal ve Özcan Ceyhan 3. , 40 Yaş altında ise Sinan Çavuşoğlu 1., Alihan Kılıç 2., Semih Bitim ve Ali Dayanç 3. Oldu.

Bedensel Engellilerde Abdullah Öztürk 1., Ali Öztürk 2., Ahmet Yıldırım , Selim Özen ve Yusuf Turgut ise 3. Oldular.

Related posts