PLAY-OFF’LARA SEYİRCİ YASAĞI

Bu haber 684 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

PLAY-OFF’LARA SEYİRCİ YASAĞI

Sakarya Süper Amatör Play-off maçlarının sıkıntılı başlaması nedeniyle Futbol İl Temsilcisi Tezcan demir başkanlığındaki Futbol İl Tertip kurulu, Sakarya Askf Başkanı Yaşar Zımba ile bir araya geldi ve yaşanan olaylarla ilgili önlemleri açıkladı.

İl Tertip Kurulu’nun almış olduğu karar şöyle :

Süper Amatör Play Off liginin 5. Ve 10.  haftasındaki Karasuspor ve Kocaalispor takımlarının  birbiriyle oynayacağı  müsabakalara  misafir takım seyircilerinin  alınmamasına oy birliğiyle karar verildi..

Ayrıca Süper Amatör Play Off liginin 5. ve10.  haftasındaki Karasuspor ve Kocaalispor takımlarının  birbiriyle oynayacağı  müsabakalara  misafir takım seyircilerinin  alınmamasına oy birliğiyle karar verildi..

Süper Amatör Play Off lig fikstürüne göre 3.hafta  oynaması gereken Karasuspor-As Akyazıspor  müsabakası ve 8.hafta  oynanması gereken As Akyazıspor-Karasuspor  müsabakaları güvenlik nedeni ile tarafsız  saha olarak Karaman sun içim sahasında oynatılmasına oy birliğiyle karar verilmiştir.

PLAY-OFF’LARA SEYİRCİ YASAĞI” için bir yorum

  1. Resmen KarasuSpor üzerine oyunlar oynanıyor,2 hafta önce bize saldıranları böyle koruyamazsın yaşar efendi,bu hafta bizim maçı karamana almak demek KarasuSpor umuzun taraftar gücünü kırmak amaçlıdır ama hiç farketmez karama da 3000 kişiyle gelicez gerekeni orada da yapıcaz buna kimse engel olamayacak bize yapılanların hesabı sorulacak hatta bir teklifimiz var ikinci maçı da akyazı da oynayalım kısasa kısas olsun azdan az çoktan çok gitsin güvenlik talebimizde yok her türlü gelicez,hatırlatmak isterizki kocaaliyede münferit 3000 kişiyle gidicez can güvenliği talebimizde yoktur sonuna kadar çatışırız sonucunada razıyız bilinmesini isteriz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.