SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

PAMUKOVA SASKF Başkanı Yılmaz Kuzey DEDİ

Bu haber 06 Ocak 2015 - 20:18 'de eklendi ve Bu haber 1.262 kez okundu. kez görüntülendi.

SASKF Başkanı Yılmaz Kuzey, 20 Ocakta gerçekleşecek olan kongre öncesi Pamukova da amatör futbol takımlarının yöneticileri bir araya geldi ve müjdeyi verdi..Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (SASKF) 20 Ocakta gerçekleşecek olan kongresi öncesi amatör spor kulüplerinin yöneticileri ile bir araya gelmeyi sürdüren Başkan Yılmaz Kuzey Pamukova’daydı.

SASKF Başkanı ve adayı Yılmaz Kuzey’in Pamukova ziyaretine Av. Ferdi Dokumacı, Sabri Bölükbaşı, Erenlerspor Kulübü başkanı Tacettin Öztürk, Sakaryagücü spor kulübü başkanı Engin Sezgin, Çaykışlaspor Kulübü başkanı Erdal Yıldız, Bekirpaşaspor Kulübü başkanı İslam Bozkurt’ta katıldı.

” Rahmetli başkan Kama’nın bayrağı bıraktığı yerden daha yukarılara çıkartacağız ”
Pamukova Lezzet Lokantasında Pamukovaspor, Pamukova Gençlergücü, Pamukova Güreş ve İhtisas Kulübü, Akhisarspor, Cihadiyespor, Fevziyespor, Hayrettinspor, İsabalıspor, Şeyvarmazspor Kulüp yöneticileri ile yemekte bir araya gelen Yılmaz Kuzey, rahmetli eski başkan Hüseyin Kama’nın bayrağı bıraktığı yerden daha da ileri götürmek için çalıştıklarını söyleyerek destek istedi.

” Spor kulüplerimize eşit mesafedeyiz..”
Genel Kurula gitmekten çekinmediklerini söyleyen Kuzey, “ Rahmetli başkanımız geçirdiği elim kaza sonucu hastanede yaşam mücadelesi verirken hastane bahçesinde genel kurul için imza toplamak isteyenler oldu. Bu etik değil. Biz 160 Amatör Spor Kulübümüze eşit mesafedeyiz. Sakarya’nın diğer bölgelerindeki spor kulüplerimiz ne hizmet alıyorsa, Güneyde bulunan Pamukova, Geyve ve Taraklı da bulunan spor kulüplerimizin de aynı hizmeti alması için çaba sarf ediyoruz. 160 Kulübümüzün hakkını hukukunu korumak için bir hukukçumuz olacak. Bir hukukçumuzu bunun için İl disiplin kuruluna sokacağız. Sakarya Üniversitesi ile anlaştık, bundan sonra her amatör spor karşılaşmasında bir sağlıkçı bir masör görev alacak. “ dedi.

2015 te Pamukova’ya sentetik futbol sahası yapılacak..
SASKF Başkanı Yılmaz Kuzey, 2015 yılı için Pamukova’ya sentetik saha müjdesi verdi. Kuzey , “ 2015 yılında Sakarya da 4 İlçemize Sentetik saha projemizi gerçekleştireceğiz. Bu ilçelerden biride Pamukova, bunun müjdesini veriyorum “ dedi.

PAMUKOVA KUZEY

yılmaz_kuzey_8

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.