Olgunlar Futbol Turnuvası Yirminci Akşam Maçları

Bu haber 1.288 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Yirminci Akşam Maçları

Sapanca MercanSuev İnşaat

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 0-Suev İnşaat: 5

Hakem: Gökhan Kahyacık

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Serkan Koçak, Cem Başar, Savaş Başar, Ünal Ozan Alemdar, Celal Yavaş, Erhan Tanta

Antrenör: Buğra Cebeci

Suev İnşaat: Haldun Elbirlik, Faruk Sarman, Turan Taşkın, Tuncay Budakin, Mehmet Akdemir, İlhan Var, Ayhan Yeniay, Mesut Saka, Serdar Uysal

Antrenör: Selçuk Başak

Goller: Dk.13 Turan Taşkın, Dk.21-44 Mesut Saka, Dk.47 Tuncay Budakin, Dk.48 Ayhan Yeniay (Suev İnşaat)
Dem-Ak HaritaFamec

Dem-Ak Harita: 0-FAMEC Raylı Sistemler: 6

Hakem: Zeki Erdem Şen

Dem-Ak Harita: Güngör İçer, Yakup Vergül, İsmail Acar, Özcan Dönmez, Erdal İnce, Soner Büyükergün, Ahmet Öksüz, Nail Kurt, Seçkin Günay

Antrenör: Murat Çiçek

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Şükrü Kara, Aydın Güzel, Soner Çalışkan, Şemsettin Ege, Selahattin Arslan, Yusuf Diril, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu

Antrenör: Ömer Karadirim

Goller: Dk.11 Selahattin Arslan, Dk.12 Yakup Vergül (K.Kalesine), Dk.20 Aydın Güzel, Dk.24 Şükrü Kara, Dk.27 Hakan Ergünoğlu, Dk.29 İdris Kaymak (FAMEC Raylı Sistemler)

Turnuva Programı

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.