Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi yedinci Akşam Maçları

Bu haber 1.411 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi yedinci Akşam Maçları

Kandıra Kaynarca Beton Novas yapıErtaş Harita yeni

Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: 3-Ertaş Harita: 7

Hakem: Özgür Ömez

Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat: İsmail Yazgan, Ali Zabun, Fatih Şaşmaz, Tayfun Özbay, Hüseyin Arslan, Nusret Türkmen, Ertugan Özkan

Antrenör: Nusret Türkmen

Ertaş Harita: Engin İrdem, Orhan Haklı, Güvenir Kılıç, Servet Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Fatih Faruşoğlu, Sinan Özalp

Antrenör: Eyüp Berk

Goller: Dk.3-45 Hüseyin Arslan, Dk.19 Nusret Türkmen (Kaynarca-Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat), Dk.6-8 Metin Aydınlı, Dk.35-39-50 Fatih Faruşoğlu, Dk.42 Sinan Özalp, Dk.43 Servet Duman (Ertaş Harita)

Kuzey Yıldızı yeniHun İlaçlama

Kuzey Yıldızı: 6-Hun İlaçlama: 13

Hakem: Tayfun Güz

Kuzey Yıldızı: Mustafa Yılmaz, Köksal Ok, Şaban Kara, Mesut Hancı, Mustafa Zaimoğlu, Kazım Çakır, Yusuf Baki, Şerafettin Beyaz, Osman Atalar

Antrenör: Kenan Tiryaki

Hun İlaçlama: Gürsu Başpınar, Ahmet Hun, Erkan Çetin, İrfan Amasyalı, Teyfik Öztürk, Atilla Başyazıcı, Bülent Bulut, Yılmaz Karaaslan

Antrenör: Serkan Altınsoy

Goller: Dk.5-37-40-45 Yusuf Baki, Dk.41 Kazım Çakır, Dk.42 Mustafa Zaimoğlu (Kuzey Yıldızı), Dk.6-8-14-15-31-49 Atilla Başyazıcı, Dk.7 Yılmaz Karaaslan, Dk.9-38 Erkan Çetin, Dk.13-43 Bülent Bulut, Dk.20 İrfan Amasyalı, Dk.39 Ahmet Hun (Hun İlaçlama)

Hun ilaçlama maçı hakem ve kaptanlar Bayan seyirciler Ertaş maçı ens-3

Turnuva Programı 28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.