Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi sekizinci Akşam Maçları

Bu haber 905 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Yirmi sekizinci Akşam Maçları

Bosna PırıldarKocaeli masterler

Bosna Pırıldar Adapey: 3-Kocaeli Mastırlar: 1

Hakem: Hasan Işık

Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Mustafa Çabuk, Erdem Baykan, Metin Söyler, Erdoğan Talay, Cevat Koç, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, İbrahim Yakut

Antrenör: Asım Dorak

Kocaeli Mastırlar: Ahmet Taşkın, Hasan Öztürk, Göksel Ali Argun, Ünal Dilek, Yüksel Gümüş, Aytekin Kebelioğlu, Orhan Uzel, İsmail Işıksoy, Soner Boz

Antrenör: Ahmet Akkaya

Goller: Dk.10 Ünal Dilek (Kocaeli Mastırlar), Dk.12 İbrahim Yakut, Dk.22 Cevat Koç, Dk.44 Mustafa Çabuk (Bosna Pırıldar Adapey)

Sapanca Mercan İnşaatCumhur çelik-Adayıldız Makine

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 3-Cumhurçelik&Adayıldız Makine: 5

Hakem: Uğur Garan

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Ünal Ozan Alemdar, Efkan Akarlar, Emrah Çetiner, Cem Başar, Celal Yavaş, Serkan Koçak, Savaş Başar

Antrenör: Buğra Cebeci

Cumhurçelik&Adayıldız Makine: Fatih Kosovalı, Nadir Kurt, Özcan Tanıl, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Berat Ferik, Akan Mıhçı, Engin Vatan

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.5 Engin Vatan, Dk.10 Özcan Tanıl, Dk.26 Nadir Kurt, Dk.31-36 Akan Mıhçı (Cumhurçelik&Adayıldız Makine), Dk.46-48-50+1 Celal Yavaş (1837 Sapanca Mercan İnşaat)

 

Turnuva Programı

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.