Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi ikinci Akşam Maçları

Bu haber 1.005 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Yirmi ikinci Akşam Maçları

Alkan İç giyimAkyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: 5-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 4

Hakem: Talha Yıldırım

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: Ersin Giray, Aydın Alkan, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Sezai Çapa, Erol Özbahçeli, Önder Batmacı, Fatih Şen

Antrenör: Mustafa Agah Şen

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Bünyamin Kahveci, Özcan Bulut, Birol Karga, Kadir Kerim, Recep Koşar, İlyas Asan, Hasan Ali Yamak, Yakup Aynacı, Sadullah Yılmaz

Antrenör: Yakup Aynacı

Goller: Dk.15-37 Hakan Öncü, Dk.16-32 Önder Batmacı, Dk.50 Fatih Şen (Alkan İç Giyim&Katlı Pazar), Dk.17 Özcan Bulut, Dk.29 (Pen.) İlyas Asan, Dk.39 Hasan Ali Yamak, Dk.43 Kadir Kerim (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

ides elektronikSantaş İnşaat

İdes Elektronik: 13-Santaş İnşaat: 6

Hakem: Gökhan Tezgel

İdes Elektronik: Serkan Dededağlılar, Zafer Güleryüz, Ramazan Büyükaltınbaş, Yasin Usta, Şaban Özdem, Tayip Aydın, Mücahit Ak, Ferdi Aksakal

Antrenör: Akan Mıhçı

Santaş İnşaat: Yusuf Barçın, Alper Günaydın, Özgür Ömez, Gürcan Alkan, Mustafa Sert, Orhan Tok

Antrenör: Blerim Mula

Goller: Dk.2-9-22-38 Özgür Ömez, Dk.4 Mustafa Sert, Dk.50 Gürcan Alkan (Santaş İnşaat), Dk.10-18-25-26-29-32-36 Ferdi Aksakal, Dk.13 Tayip Aydın, Dk.15-16-27 Ramazan Büyükaltınbaş, Dk.45-47 Şaban Özdem (İdes Elektronik)

Turnuva Progra  23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.