SON DAKİKA

“Sakarya şampiyonluk bekliyor”

Foto Galeri, Sakaryaspor

Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi dördüncü Akşam Maçları

Bu haber 25 Haziran 2015 - 10:50 'de eklendi ve Bu haber 1.377 kez okundu. kez görüntülendi.

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Yirmi dördüncü Akşam Maçları

SporpointKaandıra Kaynarca Akın koç

Sporpoint: 3-Kaynarca-Kandıra&Akın Koç Un Fabrikaları: 6

Hakem: Erdi Öz

Sporpoint: İrfan Çelik, Davut Arslan, Musa Avcı, Ali Said Tekin, Ali Akardaş, Kadir Demir, Birol Bal, Muharrem Suel

Antrenör: Mustafa Arslan

Kaynarca-Kandıra&Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Ramazan Daş, Okan Öz, Tansu Okan, Kenan Güneş, Ceyhun Güzel, İsmail Erkal, Hüseyin Akın, Fatih Yılmaz

Antrenör: Resul Ersöz

Goller: Dk.3-49 Okan Öz, Dk.18 Hüseyin Akın, Dk.21 İsmail Erkal, Dk.29 Tansu Okan, Dk.45 Kenan Güneş (Kaynarca-Kandıra&Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.22-36 Davut Arslan, Dk.43 Kadir Demir (Sporpoint)

İmparator TurKayar Sucuk 1

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 15-Kayar Sucuk: 5

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Yılmaz Ünlü, Hakan Varnalı, Hasan Kol, Yusuf Gergin, Zeki Taş, Sedat Memiş, Şenol Çetin, Kürşad Kaan Habalı

Antrenör: Ceyhun Sarı

Kayar Sucuk: Barış Çalışkan, Mustafa Ay, Fatih Nogay, Hakan Tosun, Berk Canbulat, Özay Akgün, Erdal Ar

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.9 Yusuf Gergin, Dk.12-18-24-30 Hakan Varnalı, Dk.15-37-41 Sedat Memiş, Dk.19-27-38 Kürşad Kaan Habalı, Dk.23 Zeki Taş, Dk.40-46 Şenol Çetin, Dk.49 Hasan Kol (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk), Dk.29 (Pen.)-32-38 Berk Canbulat, Dk.45 Özay Akgün, Dk.49 (Pen.) Hakan Tosun (Kayar Sucuk)

Turnuva Program 25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.