Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi birinci Akşam Maçları

Bu haber 1.249 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Yirmi birinci Akşam Maçları

Akyazısporkaynarca birand beton

Akyazıspor: 13-Kaynarca Birand Beton: 2

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Akyazıspor: Ünal Yüksel, Hasan Sabri Yılmaz, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Şener Berk, Nadir Orsavaş, Nihat İçyüz, Taşkın Orsavaş, Serdar Gürkan, Murat Alan, Rachmi Aktürk

Antrenör: Celal Çevik

Kaynarca Birand Beton: İlker Yel, Halit Akın, Mehmet Altay, Bahattin Fıçıcı, Bülent Bige, Ali Kotil, Nusret Türkmen, Recep Küçük, Gökmen Küçük

Antrenör: Nusret Türkmen

Goller: Dk.5 Serdar Gürkan, Dk.7 Rahmi Aktürk, Dk.15-39 Sadettin Dağlı, Dk.17 Murat Alan, Dk.21-49 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.24-32-33 Taşkın Orsavaş, Dk.40 Şener Berk, Dk.45 (Pen.) Nadir Orsavaş, Dk.50 Nihat İçyüz (Akyazıspor), Dk.26 Ali Kotil, Dk.41 Halit Akın (Kaynarca Birand Beton)

Ata Metal- SimitçiiiKocaali Aktaşspor

Ata Metal Simitçiii: 3-Kocaali Aktaşspor: 13

Hakem: Tayfun Topuzayak

Ata Metal Simitçiii: Hakan Yılmaz, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Selçuk Delikara, Sinan Güler, Kerim Ekşi, Suat Anuş, Süleyman Şahin, Abdurrahman İşgüven

Antrenör: İbrahim Koşutan

Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Mürsel Yüksel, Halil Karaaslan, Meriç Akkaya, Mustafa Ateş, Eyüp Berk, Ayhan Kalyoncu, Orhan Tok, Cenk Burak Çankaya, Erdal Narin

Antrenör: Cengiz Gündüz

Goller: Dk.2-15-20-25-45-47 Eyüp Berk, Dk.6 Meriç Akkaya, Dk.24 Mustafa Ateş, Dk.29 Halil Karaaslan, Dk.36-43 Erdal Narin, Dk.38 (Pen.)-49 Cenk Burak Çankaya (Kocaali Aktaşspor), Dk.13 Selçuk Delikara, Dk.30 Kerim Ekşi, Dk.37 Cem Korkmaz (Ata Metal Simitçiii)

Turnuva Programı  22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.