Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi beşinci Akşam Maçları

Bu haber 1.074 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi beşinci Akşam Maçları

Entosan İlaçlamaDüzce Kurtsuyu Koç Ticaret

Entosav İlaçlama: 1-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 1

Hakem: Engin Bıçak

Entosav İlaçlama: Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Metin Kılıç, Mustafa Şenol, Ümit Karabaş, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Salih Baş, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı

Antrenör: Mustafa Öztürk

Goller: Dk.3 Burhan Kıral (Entosav İlaçlama), Dk.26 Cengiz Kuybulu (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)

Umpa GıdaDüzce Rafting

Umpa Gıda: 9-Düzce Rafting: 4

Hakem: Gökhan Kahyacık

Umpa Gıda: Uğur Beler, Ünal Dağhan, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Erdem Uğurkan, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Zülküf Turan, Engin Uğurkan, Gürkan İşçi

Antrenör: Sabri Ardalıoğlu

Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Engin Akyıldız, Yiğit Ayav, Murat Balaban, Şerif Ali Karanfil, Özkan Akbulut, Şaban Yıldırım, Yusuf Açıkyörük

Antrenör: Hakan Turan

Goller: Dk.6-10-30 Özkan Akbulut, Dk.29 Şaban Yıldırım (Düzce Rafting), Dk.7-41 Mehmet Gümüştaş, Dk.12-19-43 Cemalettin Parlak, Dk.26-39-44 Fatih Kanbur, Dk.45 Erdem Uğurkan (Umpa Gıda)

Turnuva Programı    26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.