Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi altıncı Akşam Maçları

Bu haber 1.114 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Yirmi altıncı Akşam Maçları

Aydın Gıda

Osman halil madencilik

Aydın Gıda: 2-Osman Halil Madencilik: 6

Hakem: Hüseyin Kaçar

Aydın Gıda: Habil Demirtaş, Zihni Demirbaş, Hakan Baykal, Uğur Özen, İrfan Dinçer, İmdat Kum, Ali Paşa Fazlıoğlu, Celal Çevik (K.Kart)

Antrenör: Levent Genç

Osman Halil Madencilik: Süleyman Yavaş, Ali Abanoz, İzzet Yaldız, Erdoğan Hızır, Tacettin Karabulut, Aydın Günaydın, Mustafa Özbey, İbrahim Ersin Bilgin, Turgay Poyraz

Antrenör: Mustafa Özbey

Goller: Dk.3-37 İmdat Kum (Aydın Gıda), Dk.11-48 (Pen.) Turgay Poyraz, Dk.19-34-44 İbrahim Ersin Bilgin, Dk.30 Aydın Günaydın (Osman Halil Madencilik)

Kırmızı Kartlar: Dk.45 Celal Çevik ve Maç Bitiminde Ali Paşa Fazlıoğlu (Aydın Gıda)

Eski RijiSuev İnşaat

Eski Reji: 3-Suev İnşaat: 8

Hakem: Levent Gümüşdere

Eski Reji: Erdem Azap, Tarık Kurnazca, Recep Gürses, Özkan Özdemir, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Ömer Örçün, Murat İyem, Serkan Çelik, Murat Tunç

Antrenör: Nuri Akkaş

Suev İnşaat: Haldun Elbirlik, Ayhan Yeniay, Tuncay Budakin, Serdar Uysal, Mesut Saka, Faruk Sarman, İlhan Var

Antrenör: Sezgin Başak

Goller: Dk.4-15-34-41-46 Mesut Saka, Dk.7-9 Serdar Uysal, Dk.32 İlhan Var (Suev İnşaat), Dk.25-45 Tolga Güreş, Dk.34 Orhan Bulama (Eski Reji)

Turnuva Programı    27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.