Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz üçüncü Akşam Maçları

Bu haber 974 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Otuz üçüncü Akşam Maçları

Famec Mahsa İnşaat

FAMEC Raylı Sistemler: 3-Mahsa İnşaat: 3

Hakem: Hasan Uzel

FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Soner Çalışkan, Yusuf Diril, Selahattin Arslan, Şükrü Kara, İdris Kaymak, Aydın Güzel, Şemsettin Ege

Antrenör: Ömer Karadirim

Mahsa İnşaat: Sebahattin Ege, Derya Sökmenberk, Orhan Sert, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Erdoğan Yavuz, Levent Berber, Hamza Balcılar, Ahmet Demir, İhsan Sezer

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.8 Selahattin Arslan, Dk.23 Hakan Ergünoğlu, Dk.50 Soner Çalışkan (FAMEC Raylı Sistemler), Dk.15-21 Erdoğan Yavuz, Dk.35 Ali Alyüz (Mahsa İnşaat)

Tarım KrediAdaçağ İnşaat Coşkunspor

Tarım Kredi: 5-Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 4

Hakem: Hasan Işık

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, Sinan Kahraman, Ömer Akdeniz, Asım Dorak, Abdullah Şentürk, İbrahim Ceylan, Ali Koç, İsa Müslim, Rıdvan İzgi, Resul Nebioğlu

Antrenör: Ömer Diler

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Remzi Piriştine, Murat Vatansever, Şakir Öztürk, Muzaffer Karabulut, Tamer Arancı, Şehmuz Aluş, Erol Koto, Nejat Eroğlu

Antrenör: Fatih Kıstak

Goller: Dk.4-18-41 Ömer Akdeniz, Dk.9 Sinan Kahraman, Dk.22 Abdullah Şentürk (Tarım Kredi), Dk.17-29 Şehmuz Aluş, Dk.38-50 Erol Koto (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

Turnuva Programı  4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.