Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz sekizinci Akşam Maçları

Bu haber 1.210 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz sekizinci Akşam Maçları

Umpa GıdaCumhur çelik-Adayıldız Makine

Umpa Gıda: 8-Cumhurçelik&Adayıldız Makine: 3

Hakem: Hüseyin Kaçar

Umpa Gıda: Uğur Beler, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Erdem Uğurkan, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Zülküf Turan, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Cumhurçelik&Adayıldız Makine: Fatih Kosovalı, Metin Kaya, Haluk Ürkmez, Nadir Kurt, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Berat Ferik, Akan Mıhçı, Engin Vatan

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.3-10-36 Fatih Kanbur, Dk.9-14-30 (Pen.) Murat Özkan, Dk.35-45 Mehmet Gümüştaş (Umpa Gıda), Dk.16-40 Nadir Kurt, Dk.37 Nihat Aktaş (Cumhurçelik&Adayıldız Makine)

Suev İnşaatErtaş Harita yeni

Suev İnşaat: 4-Ertaş Harita: 3

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Suev İnşaat: Haldun Elbirlik, Turhan Taşkın (K.Kart), Tuncay Budakin, Serdar Uysal, Mehmet Akdemir, Mesut Saka, Faruk Sarman (K.Kart), İlhan Var, Ayhan Yeniay

Antrenör: Sezgin Başak

Ertaş Harita: Engin İrdem, Servet Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu

Antrenör: Eyüp Berk

Goller: Dk.4 Servet Duman, Dk.10 Fatih Faruşoğlu, Dk.21 Birol Yavuz (Ertaş Harita), Dk.6 Serdar Uysal, Dk.8-44 İlhan Var, Dk.50+1 Faruk Sarman (Suev İnşaat)

Kırmızı Kartlar: Dk.50 Turhan Taşkın, Dk.50+1 Faruk Sarman (Suev İnşaat)

Turnuva Programı

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.