Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz ikinci Akşam Maçları

Bu haber 1.049 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Otuz ikinci Akşam Maçları

Milli EğitimAta Metal- Simitçiii

Milli Eğitim: 4-Ata Metal Simitçiii: 3

Hakem: Hasan Işık

Milli Eğitim: İlker Yıldız, Atilla Çolak, Serdar Pamuklar, Cihan Kaptanlar, İskender Keskin, Sadık Adatepe, Recep Karamehmet

Antrenör: İlhan Muslu

Ata Metal Simitçiii: Süleyman Yetim, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Aytaç Akın, Süleyman Şahin, Sinan Güler, Kerim Ekşi, Abdurrahman İşgüven, Hakan Yılmaz

Antrenör: İbrahim Koşutan

Goller: Dk.10-42-50 Serdar Pamuklar, Dk.21 Recep Karamehmet (Milli Eğitim), Dk.11-33-37 Cem Korkmaz (Ata Metal Simitçiii)

Yıldız YemekNTK Yapı

Yıldız Yemek: 2-NTK Yapı: 12

Hakem: Erdi Öz

Yıldız Yemek: Muhammed Yazar, İsmet Patan, Mithat Başar, Bülent Uyarım, Hasan Yıldız, Aydın Tarım, Hasan Memiş, Güven Bektaş, Hüseyin Başar

Antrenör: İsmail Ağca

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Recep Durak, Adnan Öztürk, Recai Yan, Hüseyin Çoban, Yavuz Şahin, Cemil Kocacık, Güngör Öztürk

Antrenör: Fahri Kılıç

Goller: Dk.2-21-44 Sebahattin Kıyak, Dk.9-12-24-28 Hüseyin Çoban, Dk.32-50 Güngör Öztürk, Dk.34 Recep Durak, Dk.36-37 Adnan Öztürk (NTK Yapı), Dk.23 Bülent Uyarım, Dk.49 Hasan Memiş (Yıldız Yemek)

Turnuva Programı

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.