Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz dördüncü Akşam Maçları

Bu haber 1.097 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Otuz dördüncü Akşam Maçları

İmparator TurSessan Makine

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 10-Sessan Makine: 3

Hakem: Engin Bıçak

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Yılmaz Ünlü, Hasan Kol, Yusuf Gergin, Sedat Memiş,  Şenol Çetin, Kürşad Kaan Habalı

Antrenör: Ceyhun Sarı

Sessan Makine: Behçet Al, Recep Yıldız, Cihan Yıldız, Selami Demir, Murat Özen, Fevzi Uzel, Selçuk Gürel

Antrenör: Murtaza Ordu

Goller: Dk.10-22-38 Yusuf Gergin, Dk.14-41 Şenol Çetin, Dk.17 Kürşad Kaan Habalı, Dk.24-36-45-47 Sedat Memiş (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk), Dk.18 Recep Yıldız, Dk.30 Murat Özen, Dk.34 Selçuk Gürel (Sessan Makine)

Kocaeli masterlerDüzce Kurtsuyu Koç Ticaret

Kocaeli Mastırlar: 3-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 4

Hakem: Barış Görgün

Kocaeli Mastırlar: Hayrettin Kasım Apatay, İbrahim Akgün, Hasan Öztürk, Göksel Ali Argun, Ünal Dilek, Yüksel Gümüş (K.Kart), Aytekin Kebelioğlu, İsmail Işıksoy, Soner Boz

Antrenör: Ahmet Akkaya

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Salih Baş, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı

Antrenör: Mustafa Öztürk

Goller: Dk. 17 Erdoğan Özcan, Dk.21-50 Cengiz Yazıcı, Dk.48 Salih Baş (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret), Dk.26 Göksel Ali Argun, Dk.27 Ünal Dilek, Dk.30 Yüksel Gümüş (Kocaeli Mastırlar)

Kırmızı Kart: Dk.50 Yüksel Gümüş (Kocaeli Mastırlar)

NOT: Gebze Marmara Gazetesi Turnuvadan ihraç edildiğinden, FAMEC Raylı Sistemler ile Kaynarca Birand Beton Takımlarına, 3’er puan verilmiştir. 4 Temmuz Cumartesi akşamı maçlarının da dahil edildiği Puan Cetveli, son haliyle ektedir.

Turnuva Programı

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.