Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz birinci Akşam Maçları

Bu haber 1.368 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz birinci Akşam Maçları

kaynarca birand betonDem-Ak Harita

Kaynarca Birand Beton: 1-Dem-Ak Harita: 6

Hakem: Ahmet Eşsiz

Kaynarca Birand Beton: İlker Yel, Ahmet Altay, Celal Bayrak, Ali Kudu, Bahattin Fıçıcı, Bülent Biper, Halit Akın, İsmail Ceylan

Antrenör: Yok

Dem-Ak Harita: Güngör İçer, İsmail Acar, Erdal İnce, Nail Kurt, Yakup Vergül, Seçkin Günay, Yılmaz Demir, Özcan Sönmez, Soner Büyükergün, Ahmet Öksüz

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.9-18-48 Nail Kurt, Dk.21 Özcan Sönmez, Dk.34 İsmail Acar, Dk.49 Güngör İçer (Dem-Ak Harita), Dk.42 Halit Akın (Kaynarca Birand Beton)

İz ReklamAlkan İç giyim

Sakarya İz Reklam: 7-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: 2

Hakem: Zeki Erdem Şen

Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Ahmet Kara, Hasan Öztürk, Furkan Köseoğlu, Akın Mergül, Çetin Kılıç, Bülent Ecevit Kara

Antrenör: Şükrü Kara

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: Ersin Giray, Aydın Alkan, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Sezai Çapa, Cemil Kopsalı, Erol Özbahçeli, Önder Batmacı, Fatih Şen

Antrenör: Mustafa Agah Şen

Goller: Dk.4-45 Hakan Öncü (Alkan İç Giyim&Katlı Pazar), Dk.7-21 Furkan Köseoğlu, Dk.14 Ali Uzuner, Dk.29-49 Çetin Kılıç, Dk.35 Hasan Öztürk, Dk.36 Ahmet Kara (Sakarya İz Reklam)

NOT: Fikstür Gereği; İmren Ciğercisi: 3-Gebze Marmara Gazetesi: 0 (Hükmen)-Puan Cetveli Ektedir.

Turnuva Programı

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosav İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.