Olgunlar Futbol Turnuvası Otuz altıncı Akşam Maçları

Bu haber 882 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Otuz altıncı Akşam Maçları

Entosan İlaçlamaSuev İnşaat

Entosav İlaçlama: 2-Suev İnşaat: 3

Hakem: Özgür Ömez

Entosav İlaçlama: Mesut Özkan, Adil Yazıcı (K.Kart), Salih Yüksek, Metin Kılıç, Mesut Yıldırır, Mustafa Şenol, Ümit Karabaş, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral (K.Kart)

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Suev İnşaat: Selçuk Başak, Kemal Güven, Güngör Açıkgöz, Aykut Okan, Şükrü Güneş, Turgut Okan, Cavit Salpat, İrfan Şimşek, Musa Kahraman, Adem Tandoğan, Murat Tunçlar

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller: Dk.11-26 Burhan Kıral (Entosav İlaçlama), Dk.14 Aykut Okan, Dk.38 (Pen.) Şükrü Güneş, Dk.50+1 Musa Kahraman (Suev İnşaat)

Kırmızı Kartlar: Dk.49 Adil Yazıcı, Dk.50 Burhan Kıral (Entosav İlaçlama)

SporpointKayar Sucuk 1

Sporpoint: 13-Kayar Sucuk: 5

Hakem: Zeki Erdem Şen

Sporpoint: İrfan Çelik, Davut Arslan, Ali Said Tekin, Ali Akardaş,. Kadir Demir, Birol Bal, Musa Avcı, Muharrem Suel, Nihat Aşık

Antrenör: Arif Hasekioğlu

Kayar Sucuk: Barış Çalışkan, Mustafa Ay, Özay Akgün, Fatih Nogay, Hakan Tosun, Berk Canbulat, Mustafa Yücel, Hasan Özder

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.2-3-45-49 Kadir Demir, Dk.8 Ali Said Tekin, Dk.26 Hasan Özder (K.Kalesine), Dk.28 Mustafa Ay (K.Kalesine), Dk.30-31 Muharrem Suel, Dk.33 Nihat Aşık, Dk.41 Davut Arslan, Dk.47-50 Birol Bal (Sporpoint), Dk.15-20 Berk Canbulat, Dk.17-44 Özay Akgün, Dk.49 Mustafa Ay (Kayar Sucuk)

Turnuva Programı

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.