Olgunlar Futbol Turnuvası Onuncu Akşam Maçları

Bu haber 1.673 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  Onuncu Akşam Maçları

Kocaali AktaşsporAlkan İç giyim

Kocaali Aktaşspor: 16-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: 2

Hakem: Barış Görgün

Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Mürsel Yüksel, Halil Karaaslan, Erdal Narin, Mustafa Ateş, Eyüp Berk, Ayhan Kalyoncu, Orhan Tok, Cenk Burak Çankaya, Murat Şengül

Antrenör: Cengiz Gündüz

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: Alper Demir, Aydın Alkan, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Sezai Çapa, Erol Özbahçeli, Abdullah Şiran, Önder Batmacı, Fatih Şen

Antrenör: Mustafa Agah Şen

Goller: Dk.2-30 Ayhan Kalyoncu, Dk.12-41-43-44-45 Eyüp Berk, Dk.13 Halil Karaaslan, Dk.15-39 Cenk Burak Çankaya, Dk.16-38 Mustafa Ateş, Dk.17-32 Erdal Narin, Dk.23-42 Orhan Tok (Kocaali Aktaşspor), Dk.46 Önder Batmacı, Dk.49 Hakan Öncü (Alkan İç Giyim&Katlı Pazar)

Aydın GıdaNTK Yapı

Aydın Gıda: 1-NTK Yapı: 8

Hakem: Uğur Garan

Aydın Gıda: Nuri Çelik, Engin Tantan, İmdat Kum, Ömer Uluköylü, Ali Paşa Fazlıoğlu, Celal Çevik, Semih Bilgin, Metin Barut, A.Uğur Özen

Antrenör: Fikret Karakaş

NTK Yapı: Ender Özdemir, Latif Yan, Münür Uçar, Sebahattin Kıyak, Recep Durak, Nevzat Özbay, Adnan Öztürk, Recai Yan, Güngör Öztürk, Hüseyin Çoban

Antrenör: Fahri Kılıç

Goller: Dk.14 Recai Yan, Dk.20-23-30 Hüseyin Çoban, Dk.32-40-49 Nevzat Özbay, Dk.36 Sebahattin Kıyak (NTK Yapı), Dk.22 Semih Bilgin (Aydın Gıda)

Ata Metal- Simitçiiiİz Reklam

Ata Metal Simitçiii: 5-Sakarya İz Reklam: 13

Hakem: Engin Bıçak

Ata Metal Simitçiii: Taner Karaoğlan, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Selçuk Delikara, Aytaç Akın, Sinan Güler, Kerim Ekşi, Hakan Yılmaz, Suat Anuş

Antrenör: İbrahim Koşutan

Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Ahmet Kara, Hasan Öztürk, Akın Mergül, Bülent Ecevit Kara, İbrahim Altuntaş

Antrenör: Erol Yıldırım

Goller: Dk.2-19 Hasan Öztürk, Dk.3-41 İbrahim Altuntaş, Dk.14-20-32-45 Ali Uzuner, Dk.23-24-39 Bülent Ecevit Kara, Dk.42-49 Ahmet Kara (Sakarya İz Reklam), Dk.6-10-48 Sinan Güler, Dk.13 Kerim Ekşi, Dk.34 (Pen.) Cem Korkmaz (Ata Metal Simitçiii)

Bosna PırıldarKuzey Yıldızı

Bosna Pırıldar Adapey: 14-Kuzey Yıldızı: 2

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Nuh Develi, Mustafa Çabuk, Erdem Baykan, Hakan Muti, Erdoğan Talay, Cevat Koç, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Metin Söyler

Antrenör: Asım Dorak

Kuzey Yıldızı: Recep Eşkin, Köksal Ok, Mesut Hancı, Mustafa Zaimoğlu, Kazım Çakır, Şerafettin Beyaz, Metin İngenç, Osman Talar

Antrenör: Kenan Tiryaki

Goller: Dk.1 Metin Söyler, Dk.15-22-34-37-43 Erdoğan Talay, Dk.18-30-44 Mustafa Çabuk, Dk.26-33-48 Cevat Koç, Dk.32 Çetin Tunçat, Dk.40 Erdem Baykan (Bosna Pırıldar Adapey), Dk.7 Mesut Hancı, Dk.12 Şerafettin Beyaz (Kuzey Yıldızı)

AkyazısporMilli Eğitim

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 5-Milli Eğitim: 4

Hakem: Tayfun Güz

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Bünyamin Kahveci, Birol Karga, Kadir Kerim, Recep Koşar, İlyas Asan, Hasan Ali Yamak, Özcan Bulut

Antrenör: Yakup Aynacı

Milli Eğitim: Mehmet Ali Şahan, Murat Kantarcı, Atilla Çolak, Levent Cengiz, Sadık Adatepe, Abdullah İleli, Serdar Pamuklar, Özgür Yusufreisoğlu

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.4 Atilla Çolak, Dk.32-46 Serdar Pamuklar, Dk.40 (Pen.) Murat Kantarcı (Milli Eğitim), Dk.7-34-50+1 Kadir Kerim, Dk.37 Bünyamin Kahveci, Dk.47 İlyas Asan (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

Turnuva Programı

11 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Akyazıspor-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Düzce Rafting-Ertaş Harita

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat

Saat 22.30 Sporpoint-İdes Elektronik

Saat 23.30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 23.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.