Olgunlar Futbol Turnuvası On sekizinci Akşam Maçları

Bu haber 1.455 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  On sekizinci Akşam Maçları

Umpa Gıdaertaş harita

Umpa Gıda: 5-Ertaş Harita: 3

Hakem: Engin Bıçak

Umpa Gıda: Emre Karaaslan, Uğur Beler, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Zülküf Turan, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Ertaş Harita: Orhan Haklı, Engin İrdem, Güvenir Kılıç, Şevket Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu

Antrenör: Eyüp Berk

Goller: Dk.1-30 Metin Aydınlı, Dk.22 Şevket Duman (Ertaş Harita), Dk.15-29-50+1 Mehmet Gümüştaş, Dk.43 Cemalettin Parlak, Dk.50 Fatih Kanbur (Umpa Gıda)

Milli EğitimSeyidoğlulları

Milli Eğitim: 8-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 4

Hakem: Hasan Uzel

Milli Eğitim: Murat Çelebi, Özgür Yusufreisoğlu, Levent Cengiz, Serdar Pamuklar, Atilla Çolak, Abdullah İleli, İskender Keskin, Cihan Sayım Kardan, Recep Karamehmet

Antrenör: İlhan Sütlü

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Kenan Adıgüzel, Serkan Doğan, Şahin Çoker, Fatih Işık, Adnan Işık, Mikail Kaya, Mustafa Yılmaz

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.5 Mikail Kaya, Dk.14 Adnan Işık, Dk.33-39 Serkan Doğan (Seyyidoğulları Kuruyemiş), Dk.11-20 Levent Cengiz, Dk.15-18-40 Serdar Pamuklar, Dk.17-30 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.37 Abdullah İleli (Milli Eğitim)

 Turnuva Programı   19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.