Olgunlar Futbol Turnuvası On ikinci Akşam Maçları

Bu haber 1.603 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  On ikinci Akşam Maçları

Bu Yapı İnşaat&Hamarat KuyumculukKaandıra Kaynarca Akın koç

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: 11-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: 4

Hakem: Engin Bıçak

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: Şener Dönmez, Tuna Koçoğlu, Fatih Sarı, Ceyhun Erdem Azgı, Cengiz Reis, Haydar Koç, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Talip Toprak, Bora Marangoz, Hasan Tuncel

Antrenör: İrfan Şimşek

Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Ramazan Daş, Okan Öz, Tansu Okan, Kenan Güneş, Ayhan Oyan, Hüseyin Akın, Gürsel Canıtez

Antrenör: Resul Ersöz

Goller: Dk.5 Okan Öz, Dk.19 Kenan Güneş, Dk.33 Hüseyin Akın, Dk.40 Tansu Okan (Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.10-14-34-36 Yasin Çelik, Dk.20-26-45 Hasan Tuncel, Dk.22 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.25-38 Ömer Gündostu Dk.44 Bora Marangoz (Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk)

Entosan İlaçlamaHun İlaçlama

Entosan İlaçlama: 5-Hun İlaçlama: 4

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Entosan İlaçlama: Hüseyin Bayrak, Adil Yazıcı, Salih Yüksek, Metin Kılıç, Mesut Yıldırır, Ümit Karabaş, Fuat Karadağ, Ahmet Uçar, Burhan Kıral, Celal Uçar

Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu

Hun İlaçlama: Selçuk Başyazıcı, Ahmet Hun, Erkan Çetin, Teyfik Öztürk, Mustafa Deverenli, Hüseyin Polat, Atilla Başyazıcı, Bülent Bulut, Yılmaz Karaaslan

Antrenör: Serkan Altunsoy

Goller: Dk.5 Bülent Bulut, Dk.20-25-47 Erkan Çetin (Hun İlaçlama), Dk.7 Ahmet Uçar, Dk.15-16 Burhan Kıral, Dk.26-44 Ümit Karabaş (Entosan İlaçlama)

Kayar Sucuk 1Sessan Makine

Kayar Sucuk: 4-Sessan Makine: 4

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Kayar Sucuk: Erdal Ar, Mustafa Ay, Özay Akgün, Fatih Nogay, İlker Ergün, Fikret Vala, Hasan Özder, Hakan Tosun, Berk Canbulat

Antrenör: Abdullah Kestane

Sessan Makine: Behçet Al, Selami Demir, Cemil Şahin, Fevzi Uzel, Murat Özen, Yakup Başdan, Selçuk Gürel, Recep Yıldız

Antrenör: Murtaza Ordu

Goller: Dk.9-14-19 Recep Yıldız, Dk.50+1 Murat Özden (Sessan Makine), Dk.22-45 Berk Canbulat, Dk.27-40 Fikret Vala (Kayar Sucuk)

İmparator TurSantaş İnşaat

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 15-Santaş İnşaat: 4

Hakem: Tayfun Topuzayak

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Zafer Sönmez, Hakan Varnalı, Hasan Kol, Serdar Göçerler, Yusuf Gergin, Zeki Taş, Sedat Memiş, Şenol Çetin, Kürşad Kaan Habalı, Serdar Özbay

Antrenör: Ceyhun Sarı

Santaş İnşaat: Özgür Akpınar, Alper Günaydın, Özgür Ömez, Gürcan Alkan, Tolga Şahin, Engin Bıyık

Antrenör: Blerim Mula

Goller: Dk.2-20-33 Özgür Ömez, Dk.9 Alper Günaydın (Santaş İnşaat), Dk.3-35 Hakan Varnalı, Dk.5-44 Sedat Memiş, Dk.10-32 Hasan Kol, Dk.12-14-18 Zeki Taş, Dk.24 Şenol Çetin, Dk.26-30 Yusuf Gergin, Dk.37-39-43 Kürşad Kaan Habalı (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)

Mahsa İnşaat: 3-Gebze Marmara Gazetesi: 0 (Hükmen)

Turnuva Programı

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak Harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım Kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.