Olgunlar Futbol Turnuvası On dokuzuncu Akşam Maçları

Bu haber 1.127 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası  On dokuzuncu Akşam Maçları

Suev İnşaatHun İlaçlama

Suev İnşaat: 4-Hun İlaçlama: 2

 Hakem: Engin Bıçak

Suev İnşaat: Nihat Köksal, Turgut Okan, Şükrü Güneş, Kemal Güven, Aykut Okan, Cavit Salpat, Turan Varkan, İrfan Şimşek, Adem Tandoğan, Selçuk Başak, Murat Tunçlar, Güngör Açıkgöz

Antrenör: Ayhan Yeniay

Hun İlaçlama: Selçuk Başyazıcı, Gürsu Başpınar, Bülent Bulut, Mustafa Deverenli, Ahmet Hun, Erkan Çetin, Teyfik Öztürk, Yılmaz Karaaslan, Atilla Başyazıcı

Antrenör: Serkan Altunsoy

Goller: Dk.12-24 (Pen.) Atilla Başyazıcı (Hun İlaçlama), Dk.15-17 Cavit Salpat, Dk.27 Şükrü Güneş, Dk.30 Aykut Okan (Suev İnşaat)

Tarım Krediİmparator Tur Tuvasaş

Tarım Kredi: 2-TÜVASAŞ: 4

Hakem: Uğur Garan

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, İbrahim Ceylan, Resul Nebioğlu, Asım Dorak, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Abdullah Şentürk, Rıdvan İzgi

Antrenör: Ömer Biler

TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Engin Özdemir, Hüseyin Toç, Aydın Kurucu, Mehmet Ali Çalışkan (!), Kenan Çetinkaya, İbrahim Topçu, İbrahim Kunduracı, Gökhan Millet

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.8 Sinan Kahraman, Dk.10 Asım Dorak (Tarım Kredi), Dk.12-45 Aydın Kurucu, Dk.30 Hüseyin Toç, Dk.37 Kenan Çetinkaya (TÜVASAŞ)

Turnuva Programı

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.