Olgunlar Futbol Turnuvası On birinci Akşam Maçları

Bu haber 1.556 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası   On birinci Akşam Maçları

Yıldız YemekAkyazıspor-1

Yıldız Yemek: 1-Akyazıspor: 8

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Yıldız Yemek: Muhammet Yazar, İsmet Patan, Kasım Efe, Mithat Başar, Bülent Uyarım, Hasan Yıldız, Cemal Çavuşlar, Aydın Tarım, Hasan Memiş, Güven Bektaş, Ramazan Göçerler

Antrenör: İsmail Ağa

Akyazıspor: M.Yaşar Yılmaz, Mehmet Temizalay, Orhan Yıldırım, Hasan Akcan, Levent Genç, Erol Yıldırım, Abdullah Uzungüngör, Nail Kahveci, Metin Kılıç, Miktat Bakırcı, Nejat Ersin

Antrenör: Bülent Kasım

Goller: Dk.1 Abdullah Uzungüngör, Dk.15-44-50 Hasan Akcan, Dk.37-49 Levent Genç, Dk.43 Nail Kahveci, Dk.45 Nejat Ersin (Akyazıspor), Dk.33 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek)

Düzce RaftingEntaş Harita

Düzce Rafting: 2-Ertaş Harita: 5

Hakem: Talha Yıldırım

Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Yiğit Ayav, Eser Balaban, Osman Bektaş (K.Kart), Tamer Yüksel, Şerif Ali Karanfil (K.Kart), Şaban Yıldırım, Yusuf Açıkyörük

Antrenör: Hakan Turan

Ertaş Harita: Engin İrdem, Orhan Haklı, Güvenir Kılıç, Servet Duman, Yusuf Yıldırım, Osman Sağır, Metin Aydınlı, Birol Yavuz, Fatih Faruşoğlu, Sinan Özalp

Antrenör: Eyüp Berk

Goller: Dk.19-30 Fatih Faruşoğlu, Dk.20 Güvenir Kılıç, Dk.50 Metin Aydınlı, Dk.50+1 Servet Duman (Ertaş Harita), Dk.25-30 Tamer Yüksel (Düzce Rafting)

Kırmızı Kartlar: Dk.40 Şerif Ali Karanfil, Dk.45 Osman Bektaş (Düzce Rafting)

Suev İnşaatKocaeli masterler

Suev İnşaat: 6-Kocaeli Mastırlar: 3

Hakem: Gökhan Kahyacık

Suev İnşaat: Adem Beşli, Kemal Güven, Güngör Açıkgöz, Selçuk Başak, Aykut Okan, Şükrü Güneş, Turgut Okan, Cavit Salpat, İrfan Şimşek, Murat Tunçlar, Adem Tandoğan

Antrenör: Ayhan Yeniay

Kocaeli Mastırlar: Hayrettin Kasım Apatay, İbrahim Akgün, Göksel Ali Argun, Ünal Dilek, Yüksel Gümüş, Aytekin Kebelioğlu, Ceyhun Beşer, İsmail Işıksoy, Soner Boz

Antrenör: Ahmet Akkaya

Goller: Dk.2-27-29-31 Cavit Salpat, Dk.22 Turgut Okan, Dk.45 Adem Tandoğan (Suev İnşaat), Dk.11 Soner Boz, Dk.23 Ünal Dilek, Dk.50 Aytekin Kebelioğlu (Kocaeli Mastırlar)

Sporpointides elektronik

Sporpoint: 2-İdes Elektronik: 4

Hakem: Engin Bıçak

Sporpoint: İrfan Çelik, Musa Avcı, Nihat Aşık, Ali Said Tekin, Ali Akardaş, Cumhur Öcal, Kadir Demir, Muharrem Suel, Haluk Samsa

Antrenör: Arif Hasekioğlu

İdes Elektronik: Mehmet Erdem, Yasin Usta, Şaban Özdem, Tayip Aydın, Mücahit Ak, Serkan Dededağlılar, Zafer Güleryüz, Ferdi Aksakal, Osman Gürdal

Antrenör: Bülent Uyarım

Goller: Dk.4 Nihat Aşık, Dk.49 Haluk Samsa (Sporpoint), Dk.11 Tayip Aydın, Dk.30 Ferdi Aksakal, Dk.35-45 Yasin Usta (İdes Elektronik)

Kocaali Demir EmlakDüzce Kurtsuyu Koç Ticaret

Kocaali Demir Emlak: 4-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 2

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Salim Demir, Hasan Yılmaz Koç, Temel Tarım, Beyler Gögce, İrfan Gögce, Varol Keleş, Ejder İkiz, İsmail Demir

Antrenör: Okan Yılmaz

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı, Salih Baş, Bahattin Kurt

Antrenör: Mustafa Öztürk

Goller: Dk.34 Varol Keleş, Dk.36-38 Beyler Gögce, Dk.37 Ejder İkiz (Kocaali Demir Emlak), Dk.47 Nedim Akbulut, Dk.50 Sedat Pınar (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)

Turnuva Programı   12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

Saat 23.30 Mahsa İnşaat: 3-Gebze Marmara Gazetesi: 0 (Hükmen)

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.