Olgunlar Futbol Turnuvası On beşinci Akşam Maçları

Bu haber 1.540 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası    On beşinci Akşam Maçları

Düzce Kurtsuyu Koç TicaretBosna Pırıldar

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 6-Bosna Pırıldar Adapey: 1

Hakem: Gökhan Tezgel

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Nedim Akbulut, Cihan Şen, Erdoğan Özcan, Salih Baş, Sedat Pınar, Cengiz Kuybulu, Cengiz Yazıcı, Yavuz Öztürk

Antrenör: Mustafa Öztürk

Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Nuh Develi, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Erdem Baykan, Erdoğan Talay, Hakan Muti (K.Kart), Metin Söyler, Mustafa Çabuk

Antrenör: Asım Dorak

Goller: Dk.6 Cengiz Yazıcı, Dk.20-50 Nedim Akbulut, Dk.30 (Pen.)-37-41 Erdoğan Özcan (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret), Dk.45 Cevat Koç (Bosna Pırıldar Adapey)

Kırmızı Kart: Dk.47 Hakan Muti (Bosna Pırıldar Adapey)

Kocaali AktaşsporSeyidoğlulları

Kocaali Aktaşspor: 5-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 1

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Halil Karaaslan, Erdal Narin, Mustafa Ateş, Eyüp Berk, Ayhan Kalyoncu, Cenk Burak Çankaya, Murat Şengül

Antrenör: Cengiz Gündüz

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Adem Zayıf, Adem Işık, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Şahin Çoker, Erkan Reçber, Mustafa Yılmaz, Yasin Kula, Serkan Doğan

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.4-26-42 Halil Karaaslan, Dk.45 Ayhan Kalyoncu, Dk.50 Mustafa Ateş (Kocaali Aktaşspor), Dk.15 Serkan Doğan (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

İmparator TurKaandıra Kaynarca Akın koç

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 7-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: 4

Hakem: Uğur Garan

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Yılmaz Ünlü, Hakan Varnalı, Serdar Özbay, Hasan Kol, Serdar Göçerler, Yusuf Gergin, Zeki Taş, Sedat Memiş, Şenol Çetin, Kürşad Kaan Habalı

Antrenör: Ceyhun Sarı

Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları: Özhan Pehlivan, Okan Öz, Tansu Okan, Kenan Güneş, Ceyhun Güzel, Ayhan Oyan, Hüseyin Akın

Antrenör: Resul Ersöz

Goller: Dk.15 Hüseyin Akın, Dk.17 Kenan Güneş, Dk.47 Tansu Okan, Dk.49 Ayhan Oyan (Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları), Dk.22 Yusuf Gergin, Dk.32 Serdar Göçerler, Dk.33-48 Şenol Çetin, Dk.41 Hakan Varnalı, Dk.50-50+1 Kürşad Kaan Habalı (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)

Alkan İç giyimMilli Eğitim

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: 5-Milli Eğitim: 9

Hakem: Engin Bıçak

Alkan İç Giyim&Katlı Pazar: Ersin Giray, Hakan Öncü, Aydın Alkan, Erol Özbahçeli, Kadir Mestanlı, Sezai Çapa, Cemal Şen, Fatih Şen, Abdullah Şiran, Önder Batmacı

Antrenör: Cihan Öncü

Milli Eğitim: Murat Çelebi, İlker Yıldız, Serdar Pamuklar, Sadık Adatepe, Cihan Kaptan, Atilla Çolak, Abdullah İleli, Murat Kantarcıoğlu, Recep Karamehmetoğlu, Levent Cengiz, Özgür Yusufreisoğlu, İskender Keskin

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.7 Murat Kantarcıoğlu, Dk.9 Abdullah İleli, Dk.10-12-13 Serdar Pamuklar, Dk.15 Atilla Çolak, Dk.20-21 İskender Keskin, Dk.25 Recep Karamehmetoğlu (Milli Eğitim), Dk.19 Sezai Çapa, Dk.26 Hakan Öncü, Dk.27 Aydın Alkan, Dk.36 Fatih Şen, Dk.39 Önder Batmacı (Alkan İç Giyim&Katlı Pazar)

Sessan Makineides elektronik

Sessan Makine: 1-İdes Elektronik: 11

Hakem: Erdi Öz

Sessan Makine: Behçet Al, Selami Demir, Cemil Şahin, Fevzi Uzel, Selçuk Gürel, Recep Yıldız, Cihan Yıldız

Antrenör: Murtaza Ordu

İdes Elektronik: Mehmet Erdem, Osman Gürdal (K.Kart), Yasin Usta, Şaban Özdem, Mücahit Ak, Serkan Dededağlılar, Zafer Güleryüz, Kemal Karagül, Ferdi Aksakal

Antrenör: Akan Mıhçı

Goller: Dk.4-7-9-17-18-34-41-44-47 Ferdi Aksakal, Dk.14-21 Şaban Özdem (İdes Elektronik), Dk.27 Cemil Şahin (Sessan Makine)

Kırmızı Kart: Dk.38 Osman Gürdal (Sessan Makine)

Turnuva Programı   16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

18 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 00.30 Milli Eğitim-Seyyidoğulları Kuruyemiş

19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

21 Temmuz 2015 Salı

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

24 Temmuz 2015 Cuma

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.