Olgunlar Futbol Turnuvası On altıncı Akşam Maçları

Bu haber 1.558 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası   On altıncı Akşam Maçları

Sporpoint

Santaş: 6-Sporpoint: 6

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Santaş: Özgür Akpınar, Erhan Turunç, Engin Bıyık, Özgür Ömez, Devrim Dede, Gürcan Alkan, Alper Günaydın

Antrenör: Tolga Şahin

Sporpoint: İrfan Çelik, Yasin Koç, Davut Arslan, Ali Akardaş, Ali Said Tekin, Musa Avcı, Muharrem Suel, Cumhur Öcal, Haluk Samsa, Kadir Demir, Nihat Aşık

Antrenör: Ramiz Şengül

Goller: Dk.3-14-50 Özgür Ömez, Dk.19-33 Alper Günaydın, Dk.47 Gürcan Alkan (Santaş), Dk.7-43 Davut Arslan, Dk.14-17-29 Muharrem Suel, Dk.30 Musa Avcı (Sporpoint)

Aydın GıdaYıldız Yemek

Aydın Gıda: 7-Yıldız Yemek: 3

Hakem: Semih Kahraman

Aydın Gıda: Nuri Çelik, Ömer Uluköylü, İmdat Kum, Ali Paşa Fazlıoğlu, Celal Çevik, Zihni Demirbaş, Ali Uğur Özen, Hakan Baykal

Antrenör: Fikret Karakaş

Yıldız Yemek: Muhammed Yazar, Cemal Çavuşlar, Hasan Memiş, Mithat Başar, Ramazan Göçer, Aydın Tarım, Hasan Yıldız, Bülent Uyarım, Hüseyin Başar, İsmet Patan, Güven Bektaş

Antrenör: İsmail Ağca

Goller: Dk.1-20 Ali Uğur Özen, Dk.9-47 Ali Paşa Fazlıoğlu, Dk.27 Cemal Çavuşlar (K.Kalesine), Dk.29-40 Hakan Baykal (Aydın Gıda), Dk.17 Güven Bektaş, Dk.32 Hüseyin Başar, Dk.50 Bülent Uyarım (Yıldız Yemek)

Kocaeli masterlerKuzey Yıldızı

Kocaeli Mastırlar: 13-Kuzey Yıldızı: 4

Hakem: Rahmi Utku Kocaer

Kocaeli Mastırlar: Kasım Apatay, Göksel Ali Argun, Yüksel Gümüş, Ünal Dilek, Orhan Uzel, Aytekin Kebelioğlu, İbrahim Akgün, Hasan Öztürk

Antrenör: Ahmet Akkaya

Kuzey Yıldızı: Mustafa Yılmaz, Köksal Ok, Kazım Çakır, Şerafettin Beyaz, Şaban Kara, Sezai Arık, Hasan Sayılı, Metin İngenç, Selim Kır, Mesut Hancı

Antrenör: Kenan Tiryaki

Goller: Dk.6-20-25-30-32-42 Yüksel Gümüş, Dk.10-17-50 Göksel Ali Argun, Dk.12 Ünal Dilek, Dk.16-30 İbrahim Akgün, Dk.43 Orhan Uzel (Kocaeli Mastırlar), Dk.7 Kazım Çakır, Dk.37-44-48 Metin İngenç (Kuzey Yıldızı)

Düzce RaftingCumhur çelik-Adayıldız Makine

Düzce Rafting: 3-Cumhurçelik&Adayıldız Makine: 6

Hakem: Engin Bıçak

Düzce Rafting: Önder Gökdemir, Engin Akyıldız, Tamer Yüksel, Eser Balaban, Murat Balaban, Şaban Yıldırım, Özkan Akbulut, Yiğit Ayav

Antrenör: Hakan Turan

Cumhurçelik&Adayıldız Makine: Metin Kaya, Hakan Sezvan, Engin Vatan, Özcan Tanıl, Akan Mıhçı, Haluk Ürkmez, Berat Ferik, Nihat Aktaş, Nadir Kurt

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.13 Hakan Sezvan, Dk.15-20-39-41 Engin Vatan, Dk.35 Nadir Kurt (Cumhurçelik&Adayıldız Makine), Dk.14 Şaban Yıldırım, Dk.31 (Pen.) Tamer Yüksel, Dk.42 Eser Balaban (Düzce Rafting)

Merkez Otoİz Reklam

Merkez Oto: 8-Sakarya İz Reklam: 1

Hakem: Zeki Erdem Şen

Merkez Oto: Veysel Beşik, İsa Mercan, Yavuz Çangır, Yasin Yılmaz, Kazım Turgut, Gökhan Yıldız, Selim Çatalbaş, Bülent Belat, Aydın Şahin, Osman Gümüştaş

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Hasan Öztürk, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Akın Mergül, Ahmet Kara, İbrahim Altuntaş, Bülent Ecevit Kara

Antrenör: Şükrü Kara

Goller: Dk.2-9-25 Gökhan Yıldız, Dk.6-12-31-32-39 Selim Çatalbaş (Merkez Oto), Dk.15 İbrahim Altuntaş (Sakarya İz Reklam)

 

Turnuva Program    17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

18 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 00.30 Milli Eğitim-Seyyidoğulları Kuruyemiş

19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita

21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor

Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor

22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat

23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı

Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine

24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk

25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting

26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik

Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji

27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita

Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı

28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat

29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ

Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş

30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto

Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat

1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton

Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam

2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim

Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek

3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler

Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik

Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat

6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama

Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint

7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda

8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat

9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat

Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama

10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)

Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak

Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim

11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)

Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı

Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam

12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)

Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita

13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)

Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii

Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.