Olgunlar Futbol Turnuvası Kırk üçüncü Akşam Maçları

Bu haber 1.102 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası    Kırk üçüncü Akşam Maçları

Ata Metal- SimitçiiiAkyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Ata Metal Simitçiii: 8-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 6

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Ata Metal Simitçiii: Süleyman Yetim, Cem Korkmaz, Erol Ekşi, Selçuk Delikara, Aytaç Akın, Süleyman Şahin, Sinan Güler, Kerim Ekşi, Hakan Yılmaz

Antrenör: İbrahim Koşutan

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Özcan Bulut, Ayhan Muşmuloğlu, Kadir Kerim, Recep Koşar, İlyas Asan, Yakup Aynacı

Antrenör: Yakup Aynacı

Goller: Dk.1-24-39 (Pen.) İlyas Asan, Dk.32 Kadir Kerim, Dk.45 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.49 Özcan Bulut (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak), Dk.14-35-42-44-50 Cem Korkmaz, Dk.19 Hakan Yılmaz, Dk.22-34 Kerim Ekşi (Ata Metal Simitçiii)

Mahsa İnşaatkaynarca birand beton

Mahsa İnşaat: 6-Kaynarca Birand Beton: 3

Hakem: Tayfun Güz

Mahsa İnşaat: Sebahattin Ege, İlhami Akkaya, Derya Mehmet Sökmenberk, Orhan Sert, Ali Alyüz, Erdoğan Yavuz, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Hamza Balcılar, Doğan Yüksel

Antrenör: Muammer Alataş

Kaynarca Birand Beton: Halit Akın, Ahmet Altay, Recep Küçük, Celal Bayrak, İsmail Ceylan, Ali Kudu, Bahattin Fıçıcı, Bülent Biper

Antrenör: Yok

Goller: Dk.13-35-36-43 Ahmet Demir, Dk.24 Derya Mehmet Sökmenberk, Dk.45 Erdoğan Yavuz (Mahsa İnşaat), Dk.14-27 Ali Kudu, Dk.33 İsmail Ceylan (Kaynarca Birand Beton)

Turnuva Programı

15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)

Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi

Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları

16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)

Arife günü olması nedeniyle maç yapılmayacaktır.

17 Temmuz 2015 Cuma

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

18 Temmuz 2015 Cumartesi

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

19 Temmuz 2015 Pazar

Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

20 Temmuz 2015 Pazartesi

Saat 20.00 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

Saat 21.00 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

21 Temmuz Salı

Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita

Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda

Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat

Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ

Saat 20.30 Entosav İlaçlama-Kuzey Yıldızı

Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji

23 Temmuz 2015 Perşembe

Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler

24 Temmuz 2015 Cuma

Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor

Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto

Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor

Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii

25 Temmuz 2015 Cumartesi

Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.