Olgunlar Futbol Turnuvası Kırk sekizinci Akşam Maçları

Bu haber 1.868 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

İz ReklamKayalar Tarım Sakarya 27nci Seyyidoğlulları
Seyyidoğulları Kuruyemiş: 12-Sakarya İz Reklam: 11
Hakem: Uğur Garan
Seyyidoğulları Kuruyemiş: Hakan Zayıf, Serkan Doğan, Yasin Kula, Erkan Reçber, Şahin Çöker, Adnan Işık, Mikail Kaya
Antrenör: Abdurrahman Işık
Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Ahmet Kara, Hasan Öztürk, Furkan Köseoğlu, Akın Mergül
Antrenör: Şener Filiz
Goller: Dk.3 Furkan Köseoğlu, Dk.7-17-34-41-47 Ali Uzuner, Dk.27 Ahmet Kara, Dk.29-32-50 Hasan Öztürk, Dk.49 Sadettin Gül (Sakarya İz Reklam), Dk.6-9-36 Erkan Reçber, Dk.11-12 Şahin Çöker, Dk.14-35-37 Adnan Işık, Dk.16-33 Serkan Doğan, Dk.40 Furkan Köseoğlu (K.Kalesine), Dk.45 Mikail Kaya (Seyyidoğulları Kuruyemiş)
Adaçağ İnşaat CoşkunsporOsman Halil Madencilik
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 2-Osman Halil Madencilik: 9
Hakem: Levent Gümüşdere
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Remzi Piriştine, Muzaffer Karabulut, Tamer Arancı, Ahmet Emin Topaloğlu, Sadun Hoşbay, Erol Koto, Yusuf Bülent Tuğcu
Antrenör: Fatih Kıstak
Osman Halil Madencilik: Osman Tandoğan, Ali Abanoz, Ali Fuat Eren, İzzet Yaldız, Vedat Uysal, Erdoğan Hızır, Tacettin Karabulut, Aydın Günaydın, Mustafa Özbey
Antrenör: Mustafa Özbey
Goller: Dk.10-37 Tamer Arancı (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.16-22-30-45 Vedat Uysal, Dk.36-49-50 Ali Fuat Eren, Dk.38-43 Aydın Günaydın (Osman Halil Madencilik)
Bosna PırıldarKocaali Demir Emlak
Bosna Pırıldar Adapey: 4-Kocaali Demir Emlak: 4
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan
Bosna Pırıldar Adapey: Ferruh Bayram, Mustafa Çabuk, Erdem Baykan, Erdoğan Talay, Cevat Koç, Metin Öztürk, Çetin Tunçat, Metin Söyler
Antrenör: Asım Dorak
Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Salim Demir, Yaşar Kanber, Hasan Yılmaz Koç, Temel Tarım, Beyler Gökçe, Ejder İkiz, İrfan Gökçe, Varol Keleş
Antrenör: Uğur Tarakçı
Goller: Dk.18-30-44 Erdoğan Talay, Dk.43 Metin Öztürk (Bosna Pırıldar Adapey), Dk.22 Hasan Yılmaz Koç, Dk.39 (Pen.) Temel Tarım, Dk.45-50+1 Beyler Gökçe (Kocaali Demir Emlak)
Milli EğitimKocaali Aktaşspor
Milli Eğitim: 3-Kocaali Aktaşspor: 5
Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz
Milli Eğitim: Murat Çelebi, İlker Yıldız, Sadık Adatepe, Serdar Pamuklar, Atilla Çolak, Abdullah İleli, Özgür Yusufreisoğlu, İskender Keskin
Antrenör: İlhan Sütlü
Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Halil Karaaslan, Erdal Narin, Mustafa Ateş, Eyüp Berk, Ayhan Kalyoncu, Orhan Tok, Cenk Burak Çankaya, Murat Şengül
Antrenör: Cengiz Gündüz
Goller: Dk.4-9-27-36-37 Eyüp Berk (Kocaali Aktaşspor), Dk.19 Serdar Pamuklar, Dk.25 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.49 Abdullah İleli (Milli Eğitim)
Famecimren ciğercisi
FAMEC Raylı Sistemler: 3-İmren Ciğercisi: 5
Hakem: Engin Bıçak
FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Serkan Kunduz, Hakan Ergünoğlu, Şükrü Kara, İdris Kaymak, Çetin Karabulut, Aydın Güzel, Yusuf Diril, Şaban Soner Çalışkan, Şemsettin Ege
Antrenör: Ömer Karadirim
İmren Ciğercisi: Şaban Çolak, Fevzi Küçük, Hasan Altuntaş, Fahri Denli, Vedat Tapan, Yusuf Yazıcı, Sinan Kahraman, Yener Ersoy, Yusuf Örengül, Erol Çağlın
Antrenör: Akif Arslan
Goller: Dk.12-24 Fevzi Küçük, Dk.38 Yusuf Yazıcı, Dk.42 Yusuf Örengül, Dk.44 Erol Çağlın (İmren Ciğercisi), Dk.14-48 Serkan Kunduz, Dk.35 Şaban Soner Çalışkan (FAMEC Raylı Sistemler)

Turnuva Programı
24 Temmuz 2015 Cuma
Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek
Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor
Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto
Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii
25 Temmuz 2015 Cumartesi
Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.
26 Temmuz 2015 Pazar (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.00 (A1-B4) Suev İnşaat-Dem-Ak Harita
Saat 21.00 (B1-A4) İmren Ciğercisi-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 22.00 (A2-B3) Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-FAMEC Raylı Sistemler
Saat 23.00 (B2-A3) Akyazıspor-Kocaali Demir Emlak
27 Temmuz 2015 Pazartesi (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.00 (A1-En iyi 1nci 3ncü) Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik
Saat 21.00 (B1-En iyi 2nci 3ncü) Umpa Gıda-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 22.00 (C1-A2) Merkez Oto veya Kocaali Aktaşspor-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 23.00 (B2-C2) Suev İnşaat-Merkez Oto veya Kocaali Aktaşspor
28 Temmuz 2015 Salı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-Yarı Final)
Saat 20.00 (1-4) TÜVASAŞ-Tarım Kredi veya Akyazıspor
Saat 21.00 (2-3) NTK Yapı-Osman Halil Madencilik
29 Temmuz 2015 Çarşamba (Yarı Final)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.