Olgunlar Futbol Turnuvası Elli birinci Akşam Maçları

Bu haber 1.669 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası    Elli birinci Akşam Maçları

ides elektronikBu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk

İdes Elektronik: 1-Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: 4

Hakemler: Gökhan Kahyacık, Ömercan Yelep, Önder Demir

İdes Elektronik: Alparslan Atalay, Yasin Usta, Şaban Özdem, Tayip Aydın, Mücahit Ak, Kemal Karagül, Ferdi Aksakal, Kenan Topçu

Antrenör: Akan Mıhçı

Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk: Şener Dönmez, Tuna Koçoğlu, Fatih Sarı, Ceyhun Erdem Azgı, Cengiz Reis, Haydar Koç, Yasin Çelik, Öner Gündostu, Bora Marangoz, Hasan Tuncel

Antrenör: Turan Varkan

Goller: Dk.1-43 Cengiz Reis, Dk.32 Fatih Sarı, Dk.41 Yasin Çelik (Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk), Dk.34 Kenan Topçu (İdes Elektronik)

Sapanca Mercan İnşaatUmpa Gıda

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 5-Umpa Gıda: 4

Hakemler: Oğuzhan Yiğit Karpuz, Önder Demir, Ömercan Yelep

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Efkan Akarlar, Emrah Çetiner, Cem Başar, Savaş Başar, Celal Yavaş, Serkan Koçak, Özcan Tanıl

Antrenör: Buğra Cebeci

Umpa Gıda: Uğur Beler, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Erdem Uğurkan, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Goller: Dk.4 Murat Özkan, Dk.6-29 Engin Uğurkan, Dk.33 Mehmet Gümüştaş (Umpa Gıda), Dk.5-17-34-43 Celal Yavaş, Dk.47 Emrah Çetiner (1837 Sapanca Mercan İnşaat)

Merkez OtoiMPARATOR

Merkez Oto: 1-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 2

Hakemler: Özgür Ömez, Semih Kahraman, Hakan Adlı

Merkez Oto: Veysel Beşik, Bülent Belat, Selim Çatalbaş, Osman Gümüştaş, Aydın Şahin, Kazım Turgut, Gökhan Yıldız, Yasin Yılmaz

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Zafer Sönmez, Hakan Varnalı, Hasan Kol, Serdar Göçerler, Yusuf Gergin, Sedat Memiş, Şenol Çetin

Antrenör: Ceyhun Sarı

Goller: Dk.33 Yasin Yılmaz (Merkez Oto), Dk.38-42 Şenol Çetin (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)

Suev inşaatKocaali Aktaşspor

Suev İnşaat: 2-Kocaali Aktaşspor: 6

Hakemler: Özgür Ömez, Hakan Adlı, Semih Kahraman

Suev İnşaat: Gökhan Güldağ, Turhan Taşkın, Hakan Özlü, Tuncay Budakin, Serdar Uysal, Mesut Saka, Faruk Sarman, İlhan Var, Hasan Özer

Antrenör: Sezgin Başak

Kocaali Aktaşspor: Rahmi Avcı, Halil Karaaslan, Mustafa Ateş (K.Kart), Ayhan Kalyoncu, Bülent Çakmak, Orhan Tok, Hasan Yiğit, Murat Şengül, Engin Öztunga

Goller: Dk.1 Hasan Özer, Dk.43 Hakan Özlü (Suev İnşaat), Dk.7-30 Bülent Çakmak, Dk.10-34-36 Engin Öztunga, Dk.27 Murat Şengül (Kocaali Aktaşspor)

Kırmızı Kart: Dk.25 Mustafa Ateş (Kocaali Aktaşspor)

Merkez oto hakem ve kaptanlarKocaali aktaş maçı ens-1

Turnuva Programı

28 Temmuz 2015 Salı (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi-Yarı Final)

Saat 20.00 (1-4) TÜVASAŞ-Tarım Kredi

Saat 21.00 (2-3) NTK Yapı-Osman Halil Madencilik

29 Temmuz 2015 Çarşamba (Yarı Final)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (Suev İnşaat-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret)

Saat 21.00 Genç Olgunlar Kategorisi (Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)

Saat 22.00 Olgunlar Kategorisi (İmren Ciğercisi-Akyazıspor)

Saat 23.00 Genç Olgunlar Kategorisi  (1837 Sapanca Mercan İnşaat-Kocaali Aktaşspor)

30 Temmuz 2015 Perşembe

Bir gün izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

31 Temmuz 2015 Cuma

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

Saat 22.00 Genç Olgunlar Kategorisi 3ncülük Maçı.

01 Ağustos 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 20.30 Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

Saat 21.30 Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonluk Maçı.

KUPA TÖRENİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.