Olgunlar Futbol Turnuvası Dördüncü Akşamı

Bu haber 2.119 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Dördüncü Akşam Maçları

AkyazısporNTK Yapı

Akyazıspor: 1-NTK Yapı: 3

Hakem: Hüseyin Kaçar

Akyazıspor: Yaşar Yılmaz, Sait Okur, Orhan Yıldırım, Ahmet Kahveci, Abdullah Uzungüngör, Alaattin Akcan, Erol Yıldırım, Nail Kahveci, Mithat Bakırcı, Hasan Akcan, Metin Kılıç, Mehmet Demiralay, Levent Genç

Antrenör: Bülent Kasım

NTK Yapı: Ender Özdemir, Münür Uçar, Latif Yan, Cemil Kocacık, Nevzat Özbay, Sebahattin Kıyak, Adnan Öztürk, Recai Yan, Recep Durak, Hüseyin Çoban, Güngör Yılmaz

Antrenör: Muammer Alataş

Goller: Dk.1 Erol Yıldırım (Akyazıspor), Dk.20-48 Nevzat Özbay, Dk.45 Hüseyin Çoban (NTK Yapı)

Kocaeli masterlerKocaali Demir Emlak

Kocaali Demir Emlak: 1-Kocaeli Mastırlar: 0

Hakem: Engin Bıçak

Kocaali Demir Emlak: Fatih Özaltun, Beyler Gökçe, Temel Tarım, İrfan Gökçe, H.Yılmaz Koç, Varol Keleş, İsmail Demir, Salim Demir, Ejder İkiz

Antrenör: Yok

Kocaeli Mastırlar: Kasım Apataş, Göksel Ali Argun, Hasan Öztürk, Erol Bektaş, Ünal Dilek, Ceyhun Beşer, Yüksel Gümüş, Abdullah Azizoğlu, Aytekin Kebelioğlu

Antrenör: Ahmet Akkaya

Gol: Dk.19 İsmail Demir (Kocaali Demir Emlak)

Kandıra Kaynarca Beton Novas yapıCumhur çelik-Adayıldız Makine

Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat: 2-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine: 4

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat: Yusuf Bozkurt, Ertugan Özkan, Mehmet Sınmaz, Tayfun Özbay, İsmail Yazgan, Hüseyin Koca, Ali Zabun, Fatih Şazmaz, Hüseyin Arslan

Antrenör: Nusret Türkmen

Cumhur Çelik&Adayıldız Makine: Fatih Kosovalı, Özcan Tanıl, Hakan Sezvan, Engin Vatan, Nihat Aktaş, Akan Mıhçı, Sinan Balcı, Nadir Kurt, Berat Ferik, Haluk Ürkmez

Antrenör: Mehmet Emin Dertli

Goller: Dk.9 Hakan Sezvan, Dk.37 Nihat Aktaş, Dk.40 Nadir Kurt, Dk.50 (Pen.) Berat Ferik (Cumhur Çelik&Adayıldız Makine), Dk.44-48 (Pen.) Hüseyin Arslan (Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat)

Düzce Kurtsuyu Koç TicaretHun İlaçlama

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: 7-Hun İlaçlama: 1

Hakem: Semih Kahraman

Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret: Mustafa Arslan, Cengiz Yazıcı, Bahattin Kurt, Erdoğan Özcan, Nedim Akbulut, Sedat Pınar, Yavuz Öztürk, Salih Baş, Rüstem Dönmez, Cengiz Kuybulu

Antrenör: Mustafa Öztürk

Hun İlaçlama: Selçuk Başyazıcı, Gürsu Başpınar, Bülent Bulut, Mustafa Deverenli, Ahmet Hun, Erkan Çetin, Teyfik Öztürk, Yılmaz Karaaslan, Atilla Başyazıcı

Antrenör: Serkan Altınsoy

Goller: Dk.8-18-26-41 Erdoğan Özcan, Dk.33-42-48 Nedim Akbulut (Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret), Dk.36 Atilla Başyazıcı (Hun İlaçlama)

Ata Metal- SimitçiiiSeyidoğlulları

Ata Metal&Simitçiii: 5-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 8

Hakem: Gökhan Kahyacık (!)

Ata Metal&Simitçiii: Taner Eraslan, Süleyman Yetim, Kerim Ekşi, Erol Ekşi, Sinan Güler, Cem Korkmaz, Hakan Yılmaz, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Suat Anuş, Süleyman Şahin, Abdurrahman İşgüven

Antrenör: İbrahim Koşutan

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Hakan Zayıf, Adnan Işık, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Şahin Çoker, Erkan Reçber, Yasin Kula, Serkan Doğan, Mustafa Yılmaz

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.9-29-39-50 Cem Korkmaz, Dk.48 Sinan Güler (Ata Metal&Simitçiii), Dk.22-38 Serkan Doğan, Dk.34-36 Adnan Işık, Dk.37-47-49 Erkan Reçber, Dk.45 Mustafa Yılmaz (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Turnuva Programı

3 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Kaynarca Birand Beton-İmren Ciğercisi

Saat 20.30 Merkez Oto-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 21.30 Aydın Gıda-Tarım Kredi

Saat 22.30 Kocaali Aktaşspor-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Saat 23.30 Suev İnşaat-Bosna Pırıldar&Adapey

4 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam

Saat 20.30 Akyazıspor-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 21.30 Sporpoint-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Yıldız Yemek-TÜVASAŞ

Saat 23.30 İdes Elektronik-Kayar Sucuk

5 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Akyazıspor

Saat 20.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-Sessan Makine

Saat 21.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Santaş İnşaat-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 23.30 Entosan İlaçlama-Kocaeli Mastırlar

6 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Suev İnşaat-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 20.30 Famec Raylı Sistemleri-Kaynarca Birand Beton

Saat 21.30 Eski Reji-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Ada Yıldız Mekine-Ertaş Harita

7 Haziran 2015 Pazar

Seçimler münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

8 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Gebze Marmara Gazetesi-Dem-Ak Harita

Saat 20.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Umpa Gıda

Saat 21.30 Tarım Kredi-Osman Halil Madencilik

Saat 22.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Merkez Oto

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Akyazıspor

9 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Kocaali Aktaşspor

Saat 20.30 NTK Yapı-Aydın Gıda

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Ata Metal&Simitçiii

Saat 22.30 Bosna Pırıldar&Adapey-Kuzey Yıldızı

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Milli Eğitim

10 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Akyazıspor-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Düzce Rafting-Ertaş Harita

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat

Saat 22.30 Sporpoint-İdes Elektronik

Saat 23.30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

11 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 23.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 20.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Milli Eğitim

Saat 21.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 22.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 23.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.