Olgunlar Futbol Turnuvası Dokuzuncu Akşam Maçları

Bu haber 1.781 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Dokuzuncu Akşam Maçları

Gebze Marmara Gazetesi: 0-Dem-Ak Harita: 3 (Hükmen)

NOT: Saat 19.30’da başlaması gereken bu karşılaşma, Gebze Marmara Gazetesi Takımının sahaya çıkmaması nedeniyle, Hakem Recep Yılmaz tarafından iptal edilmiştir. Müsabaka, Dem-Ak Harita Takımının 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil olmuştur. Bilginize.

Sapanca MercanUmpa Gıda

1837 Sapanca Mercan İnşaat: 4-Umpa Gıda: 2

Hakem: Gökhan Kahyacık

1837 Sapanca Mercan İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Ünal Ozan Alemdar, Erhan Tanta, Efkan Akarlar, Emrah Çetiner, Cem Başar, Celal Yavaş, Serkan Koçak

Antrenör: Buğra Cebeci

Umpa Gıda: Emre Karaaslan, Engin Kan, Fatih Kanbur, Cemalettin Parlak, Murat Özkan, Mehmet Gümüştaş, Engin Uğurkan

Antrenör: Yusuf Yıldız

Goller: Dk.6-8 Cem Başar, Dk.24 Celal Yavaş, Dk.41 Emrah Çetiner (1837 Sapanca Mercan İnşaat), Dk.19 Fatih Kanbur, Dk.42 Mehmet Gümüştaş (Umpa Gıda)

Osman Halil MadencilikTarım Kredi

Osman Halil Madencilik: 6-Tarım Kredi: 1

Hakem: Hasan Işık

Osman Halil Madencilik: Osman Tandoğan, Ali Abanoz, Ali Fuat Eren, İzzet Yaldız, Vedat Uysal, Erdoğan Hızır, Tacettin Karabulut, Aydın Günaydın (K.Kart), Mustafa Özbey

Antrenör: Mustafa Özbey

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, Yüksel Kadıoğlu, Abdullah Şentürk, Ali Koç, Asım Dorak, İbrahim Ceylan, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Ömer Akdeniz

Antrenör: Ömer Biler

Goller: Dk.1 Erdoğan Hızır, Dk.6-18-35-40 Vedat Uysal, Dk.12 Ali Fuat Eren (Osman Halil Madencilik), Dk.29 Asım Dorak (Tarım Kredi)

Kırmızı Kart: Dk.34 Aydın Günaydın (Osman Halil Madencilik)

SeyidoğlullarıMerkez Oto

Seyyidoğulları Kuruyemiş: 1-Merkez Oto: 9

Hakem: Arif Sucuoğlu

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Hakan Zayıf, Barış Zorlu, Serkan Doğan, Biran Yasa, Yasin Kula, Mustafa Yılmaz, Erkan Reçber, Şahin Çöker, Kenan Adıgüzel, Fatih Işık, Adnan Işık, Mikail Kaya

Antrenör: Ethem Kudu

Merkez Oto: Veysel Beşik, İsa Mercan, Bülent Belat, Aydın Şahin, Yasin Yılmaz, Osman Gümüştaş, Selim Çatalbaş, Yavuz Çangır, Gökhan Yıldız, Kazım Turgut

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

Goller: Dk.3 Aydın Şahin, Dk.14-38-48 Gökhan Yıldız, Dk.24-36-45-49 Selim Çatalbaş, Dk.44 Yasin Yılmaz (Merkez Oto), Dk.5 Adnan Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Akyazıspor-1imren ciğercisi

Akyazıspor: 3-İmren Ciğercisi: 3

Hakem: Tayfun Güz

Akyazıspor: Ünal Yüksel, Sadettin Dağlı, Nadir Orsavaş, Hasan Altuntaş, Hasan Sabri Yılmaz, Nihat İçyüz, Şener Berk, Serdar Gürkan, Murat Alan, Hasan İbaç, Taşkın Orsavaş, Yusuf Demirbaş

Antrenör: Celal Çevik

İmren Ciğercisi: Şaban Çolak, Erol Çağlın, Hasan Altıntaş, Selim Karaaslaner, Fahri Denli, Yusuf Yazıcı, Sinan Kahraman, Tuncay Gülay, Yener Ersoy, Habib Aydın, Vedat Tapan

Antrenör: Akif Arslan

Goller: Dk.2 Fahri Denli, Dk.30 Sinan Kahraman, Dk.41 Habib Aydın (İmren Ciğercisi), Dk.24-36 Taşkın Orsavaş, Dk.49 Yusuf Demirbaş (Akyazıspor)

Turnuva Programı

10 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Kocaali Aktaşspor

Saat 20.30 NTK Yapı-Aydın Gıda

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Ata Metal&Simitçiii

Saat 22.30 Bosna Pırıldar&Adapey-Kuzey Yıldızı

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Milli Eğitim

11 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Akyazıspor-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Düzce Rafting-Ertaş Harita

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat

Saat 22.30 Sporpoint-İdes Elektronik

Saat 23.30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 23.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.