Olgunlar Futbol Turnuvası Beşinci Akşam Maçları

Bu haber 1.686 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Beşinci Akşam Maçları

ol  ens

kaynarca birand betonimren ciğercisi

Kaynarca Birand Beton: 2-İmren Ciğercisi: 8

Hakem: Erdi Öz

Kaynarca Birand Beton: İlker Yel, Halit Akın, Celal Bayrak, İsmail Ceylan, Ali Kudu, Ahmet Altay, Bahattin Fıçıcı, Nusret Türkmen, Sezgin Tutar, Gökmen Küçük

Antrenör: Nusret Türkmen

İmren Ciğercisi: Şaban Çolak, Ekrem Taşdemir, Yusuf Yazıcı, Vedat Tapan, Hasan Altuntaş, Sinan Kahraman, Fahri Denli, Habib Aydın, Yener Ersoy, Erol Çağlın, Selim Karaaslaner, Yusuf Örengül, Tuncay Gülay

Antrenör: Akif Arslan

Goller: Dk.3-5-20 Habib Aydın, Dk.12 Sinan Kahraman, Dk.23 Yusuf Yazıcı, Dk.35-40 Yener Ersoy, Dk.45 Hasan Altuntaş (İmren Ciğercisi), Dk.22-48 Bahattin Fıçıcı (Kaynarca Birand Beton

Merkez Oto

Merkez Oto: 11-Alkan İç giyim&Katlı Pazar: 3Alkan İç giyim

Hakem: Hasan Işık

Merkez Oto: Veysel Beşik, İsa Mercan, Yasin Yılmaz, Selim Çatalbaş, Bülent Belat, Osman Gümüştaş, Yavuz Çangır, Aydın Şahin

Antrenör: Kamil Tantaoğlu

Alkan İç giyim&Katlı Pazar: Ersin Diler, Önder Batmacı, Aydın Alkan, Sezai Çapa, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Fatih Şen, Erol Özbahçeli, Cemil Kopsalı

Antrenör: Agah Şen

Goller: Dk.1-18-37-42-43-47 Selim Çatalbaş, Dk.7-12-39 Bülent Belat, Dk.11 Yasin Yılmaz, Dk.35 Veysel Beşik (Merkez Oto), Dk.28-38-41 Fatih Şen (Alkan İç giyim&Katlı Pazar)

Tarım KrediAydın Gıda

Tarım Kredi: 2-Aydın Gıda: 1

Hakem: Rahmi Utku Kocaer

Tarım Kredi: Erdoğan Kara, İsa Müslim, Yüksel Kadıoğlu, Ali Koç, Sami Durgut, Ömer Akdeniz, Abdullah Şentürk, Asım Dorak, İbrahim Ceylan, Rıdvan İzgi, Sinan Kahraman

Antrenör: Ömer Diler

Aydın Gıda: Nuri Çelik, Fikret Karakaş, Celal Çevik, Ömer Uluköylü, Engin Tantan, Ali Paşa Fazlıoğlu, İrfan Dinçer, Kudret Tatarhan, Ali Uğur Özen, İmdat Kum

Antrenör: Şener Dönmez

Goller: Dk.4 Ömer Akdeniz, Dk.9 Asım Dorak (Tarım Kredi), Dk.46 İrfan Dinçer (Aydın Gıda)

Kocaali AktaşsporAkyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak

Kocaali Aktaşspor: 5-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 6

Hakem: Uğur Garan

Kocaali Aktaşspor: Mürsel Yüksel, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Erdal Narin, Ayhan Kalyoncu, Meriç Akkaya, Orhan Tok, Mustafa Ateş, Murat Şengül

Antrenör: Cengiz Gündüz

Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Birol Karga, Mustafa Bilgin, Recep Koşar, İlyas Asan, Ayhan Muşmuloğlu, Bünyamin Kahveci, Özcan Bulut, Kadir Kerim, Hasan Ali Yamak

Antrenör: Yakup Aynacı

Goller: Dk.3-27-29-49 Eyüp Berk, Dk.45 Meriç Akkaya (Kocaali Aktaşspor), Dk.16-30-33-37 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.21-45 İlyas Asan (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

Bosna PırıldarSuev İnşaat

Bosna Pırıldar&Adapey: 1-Suev İnşaat: 3

Hakem: Engin Bıçak (!)

Bosna Pırıldar&Adapey: Ferruh Bayram, Çetin Tunçat, Metin Öztürk, Erdem Baykan, Erdoğan Talay, Mustafa Çabuk, Hakan Muti, Metin Söyler, Cevat Koç

Antrenör: Asım Dorak

Suev İnşaat: Nihat Köksal, Turgut Okan, Musa Kahraman, Güngör Açıkgöz, İrfan Şimşek, Aykut Okan, Adem Tandoğan, Şükrü Güneş, Kemal Güven, Cavit Salpat, Murat Tunçlar

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller. Dk.4 Erdoğan Talay (Bosna Pırıldar&Adapey), Dk.18 Adem Tandoğan, Dk.22 Aykut Okan, Dk.49 Güngör Açıkgöz (Suev İnşaat)

Turnuva Programı

4 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Milli Eğitim-Sakarya İz Reklam

Saat 20.30 Akyazıspor-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 21.30 Sporpoint-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Yıldız Yemek-TÜVASAŞ

Saat 23.30 İdes Elektronik-Kayar Sucuk

5 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Akyazıspor

Saat 20.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-Sessan Makine

Saat 21.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Santaş İnşaat-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 23.30 Entosan İlaçlama-Kocaeli Mastırlar

6 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Suev İnşaat-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 20.30 Famec Raylı Sistemleri-Kaynarca Birand Beton

Saat 21.30 Eski Reji-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Ada Yıldız Mekine-Ertaş Harita

7 Haziran 2015 Pazar

Seçimler münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

8 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Gebze Marmara Gazetesi-Dem-Ak Harita

Saat 20.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Umpa Gıda

Saat 21.30 Tarım Kredi-Osman Halil Madencilik

Saat 22.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Merkez Oto

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Akyazıspor

9 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Kocaali Aktaşspor

Saat 20.30 NTK Yapı-Aydın Gıda

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Ata Metal&Simitçiii

Saat 22.30 Bosna Pırıldar&Adapey-Kuzey Yıldızı

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Milli Eğitim

10 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Akyazıspor-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Düzce Rafting-Ertaş Harita

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat

Saat 22.30 Sporpoint-İdes Elektronik

Saat 23.30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

11 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 23.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 20.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Milli Eğitim

Saat 21.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 22.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 23.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.