Olgunlar Futbol Turnuvası Altıncı Akşam Maçları

Bu haber 1.798 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Kayalar Tarım Sakarya 27nci Olgunlar Futbol Turnuvası Altıncı Akşam Maçları

İz ReklamMilli Eğitim

Sakarya İz Reklam: 2-Milli Eğitim: 2

Hakem: Hasan Şatır

Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Ahmet Kara, Bülent Ecevit Kara, Ali Uzuner, Hasan Öztürk, Çetin Kılıç, Sadettin Gün, Furkan Köseoğlu, Kurban Şimşek

Antrenör: Şükrü Kara

Milli Eğitim: Mehmet Ali Şahan, Serdar Pamuklar, Sadık Adatepe, Atilla Çolak, Abdullah İleli, Murat Kantarcı, Recep Karamehmet, Levent Cengiz, Özgür Yusufreisoğlu

Antrenör: İlhan Sütlü

Goller: Dk.8 Sadettin Gün, Dk.37 (Pen.) Ali Uzuner (Sakarya İz Reklam), Dk.27-48 Serdar Pamuklar (Milli Eğitim)

Akyazıspor

Akyazıspor: 3-Gebze Marmara Gazetesi: 0 (Hükmen)

NOT: Gebze Marmara Gazetesi Takımı, Antrenörü ve Futbolcusu Murat Uzuner’in kalp krizi geçirmesi nedeniyle maça çıkmamıştır. Sahada hazır bulunan Akyazıspor Takımının Lisanslarını kontrol eden Hakem Hasan Uzel, karşılaşmayı iptal etmiştir. Müsabaka, Akyazıspor’un 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiş olup, Gebze ekibine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. (Tertip komitesi)

Sporpointİmparator Tur

Sporpoint: 8-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: 7     

Hakem: Uğur Garan

Sporpoint: İrfan Çelik, Davut Arslan, Kadir Demir, Muharrem Suel, Ali Said Tekin, Ali Akardaş, Musa Avcı, Nihat Aşık, Haluk Samsa

Antrenör: Ramiz Şengül

İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk: Yılmaz Ünlü, Hakan Varnalı, Serdar Özbay, Hasan Kol, Serdar Göçerler, Yusuf Gergin, Zeki Taş, Kürşat Kaan Habalı

Antrenör: Selçuk Kezer

Goller: Dk.13-32-36 Musa Avcı, Dk.19-24 Nihat Aşık, Dk.20-45 Muharrem Suel, Dk.30 Kadir Demir (Sporpoint), Dk.25-34-48-49 Zeki Taş, Dk.28 (Pen.) Yusuf Gergin, Dk.39 Serdar Göçerler, Dk.47 Hakan Varnalı (İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk)

Yıldız YemekTavasaş

Yıldız Yemek: 0-TÜVASAŞ: 6

Hakem: Tayfun Topuzayak

Yıldız Yemek: Muhammet Başar, Kasım Efe, Cemal Çavuşlar, Hasan Memiş, Mithat Başer, Ramazan Göçer, Hasan Yıldız, Hüseyin Başer, Bülent Uyarım, İsmet Patan, Güven Bektaş

Antrenör: Selahattin Aydoğan

TÜVASAŞ: İrfan Arkan, Mehmet Ali Çalışkan, Aydın Kurucu, Mevlüt Akbaş, Engin Özdemir, Kenan Çetinkaya, Recai Eker, İbrahim Topçu, Gökhan Millet, İbrahim Kunduracı

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.5-32-36-45-47 Aydın Kurucu, Dk.36 Recai Eker (TÜVASAŞ)

ides elektronikKayar Sucuk 1

İdes Elektronik: 16-Kayar Sucuk: 1

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

İdes Elektronik: Mehmet Erdem, Serkan Dededağlılar, Mücahit Ak, Kemal Karagül, Yasin Usta, Ferdi Aksakal, Zafer Güleryüz, Şaban Özden

Antrenör: Akan Mıhçı

Kayar Sucuk: Erdal Ar, Bülent Atlı, Hakan Tosun, Mustafa Ay, Fatih Nogay, Hasan Özder, Berk Canbulat, Mustafa Yücel, Fikret Göbekçioğlu, Özay Akgün

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.3-6-13-21-25-26-27-32-43-49 Ferdi Aksakal, Dk.12-18 Yasin Usta, Dk.24 Mücahit Ak, Dk.30 Şaban Özden, Dk.48 Zafer Güleryüz, Dk.50 Serkan Dededağlılar (İdes Elektronik), Dk.47 Berk Canbulat (Kayar Sucuk)

Turnuva Programı

5 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Akyazıspor

Saat 20.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-Sessan Makine

Saat 21.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Santaş İnşaat-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk

Saat 23.30 Entosan İlaçlama-Kocaeli Mastırlar

6 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Suev İnşaat-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 20.30 Famec Raylı Sistemleri-Kaynarca Birand Beton

Saat 21.30 Eski Reji-Düzce Rafting

Saat 22.30 Kocaali Demir Emlak-Hun İlaçlama

Saat 23.30 Cumhur Çelik&Ada Yıldız Mekine-Ertaş Harita

7 Haziran 2015 Pazar

Seçimler münasebetiyle maç yapılmayacaktır.

8 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Gebze Marmara Gazetesi-Dem-Ak Harita

Saat 20.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Umpa Gıda

Saat 21.30 Tarım Kredi-Osman Halil Madencilik

Saat 22.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Merkez Oto

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Akyazıspor

9 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Kocaali Aktaşspor

Saat 20.30 NTK Yapı-Aydın Gıda

Saat 21.30 Sakarya İz Reklam-Ata Metal&Simitçiii

Saat 22.30 Bosna Pırıldar&Adapey-Kuzey Yıldızı

Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Milli Eğitim

10 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Akyazıspor-Yıldız Yemek

Saat 20.30 Düzce Rafting-Ertaş Harita

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Suev İnşaat

Saat 22.30 Sporpoint-İdes Elektronik

Saat 23.30 Kocaali Demir Emlak-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret

11 Haziran 2015 Perşembe

Saat 19.30 Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası

Saat 20.30 Hun İlaçlama-Entosan İlaçlama

Saat 21.30 Sessan Makine-Kayar Sucuk

Saat 22.30 Mahsa İnşaat-Gebze Marmara Gazetesi

Saat 23.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Santaş İnşaat

12 Haziran 2015 Cuma

Saat 19.30 Akyazıspor-Famec Raylı Sistemleri

Saat 20.30 Suev İnşaat-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine

Saat 21.30 Dem-Ak harita-İmren Ciğercisi

Saat 22.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Sakarya İz Reklam

Saat 23.30 Aydın Gıda-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor

13 Haziran 2015 Cumartesi

Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii

Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat

Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım kredi

Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji

14 Haziran 2015 Pazar

Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey

Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş

Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk

Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar

Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine

15 Haziran 2015 Pazartesi

Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint

Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda

Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı

Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting

Saat 23.30 Sakarya İz reklam-Merkez Oto

16 Haziran 2015 Salı

Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak

Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı-Hamarat Kuyumculuk

Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor

Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı

Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat

17 Haziran 2015 Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda

Saat 20.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Milli Eğitim

Saat 21.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama

Saat 22.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat

Saat 23.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.