Olgunlar Futbol Turnuvası 8nci Akşam Maçları

Bu haber 517 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  8nci Akşam Maçları

Altanlar Mobilya Sapakspor: 6-Süel Yapı&Beyaz Köşk: 6

Hakem: Arif Sucuoğlu

Altanlar Mobilya Sapakspor: Mustafa Aslan, Erol Kota, Yavuz Öztürk, Vatan Erman, Resul Ceylan, Vedat Baş, Bülent Uyarım, Fatih Elipek, Necati Şahin, Salih Orta, Paşa Şahin

Antrenör: Yok

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Özcan Karmil, Cumhur Öcal, Davut Arslan, Ersoy Yıldırım, Hasan Öter, Özcan Sevinç, Vefa Çelebi, Muharrem Süel, Mustafa Capoğlu

Antrenör: Musa Avcı

Goller: Dk.2-5-40-47 Muharrem Süel, Dk.25+1-45 Davut Arslan (Süel Yapı&Beyaz Köşk), Dk.3 Vedat Baş, Dk.13-38 Resul Ceylan, Dk.25 (Pen.) Vatan Erman, Dk.28 Yavuz Öztürk, Dk.50 (K.Kalesine) Özcan Karmil (Altanlar Mobilya Sapakspor)

Sarı Kart: Dk.41 Mustafa Çapoğlu (Süel Yapı&Beyaz Köşk)

Başak Traktör: 4-LiderReno&Zenginler İnşaat: 8

Hakem: Murat Baş

Başak Traktör: Şerafettin Özdemir, Murat Tale, Ersan Ulu, Mustafa Aldemir, Resul Gürsoy, Hakan Harmanlı, Sefer Dilber, Engin Mercan, Ayhan Beşcan

Antrenör: Hüseyin Tataroğlu

Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Mustafa Kabukçu, Fatih Nogay, Serkan Şen, Özay Akgün, Abdullah Akyol, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, İsmail Yazgan, Önder Akçay, Mustafa Ay

Antrenör: Önder Akçay

Goller: Dk.2-11-15-31-33 Serkan Şen, Dk.11-47-50 İsmail Yazgan (Lider Reno&Zenginler İnşaat), Dk.11-29 Ersan Ulu, Dk.28 Pen.) Murat Tale, Dk.42 Hakan Harmanlı (Başak Traktör)

Sarı Kartlar: Dk.30 Mustafa Ay (Lider Reno&Zenginler İnşaat), Dk.35 Murat Tale (Başak traktör)

Çiftçi Kardeşler: 7-Yıldız Yemek: 0

Hakem: Murat Baş

Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Blerim Mula, Yener Ersoy, Cahit Gürkaynak, Seyit Tarım, Murat Vatansever, Saffet Kaplan, Nevzat İlter, Hüseyin Kolaylı, Akif Arslan, Ahmet Kemiksizoğlu

Antrenör: Hikmet Çiftçi

Yıldız Yemek: Selami Demir, Recep Yılmaz, Turan Alaz, İsa Müslim, Sinan Kahraman, Aydın Tarım, Abdullah Şentürk, Hasan Yıldız, Orhan Muslu, Sebahattin Orhan

Antrenör: Soner Tıknaz

Goller: Dk.6 Seyit Tarım, Dk.8-29 Akif Arslan, Dk.25-30 Yener Ersoy, Dk.41Cahit Gürkaynak, Dk.49 Ahmet Kemiksizoğlu (Çiftçi Kardeşler)

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 3-Bosna Pırılar Market Er Yapı: 2

Hakem: Gökhan Tezgel

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: Erol Çiçek, Atakan Gültekin, İrfan Şimşek, Ramazan Şekerci, Serkan Gidici, Nejat Ersin, Aytekin Kebelioğlu, Cumhur Genç, Sedat Baran, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Erkan Sezgin

Antrenör: Vargün Duman

Bosna Pırıldar Er Yapı: Ferruh Bayram, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Erdoğan Yavuz, Murat Alan, Aydın Alkan, Metin Öztürk

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.11 Erkan Sezgin, Dk.47-50+2 (Pen.) Nejat Ersin (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu), Dk.48-49 Murat Alan (Bosna Pırıldar Er Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.40 Cumhur Genç (Erkan Sezgin Düğün Toplantı), Dk.50 Ferruh Bayram, Dk.50+2 Murat Alan (Bosna Pırıldar Er Yapı)

Çapa Eşarpları: 1-Uzman Kimya: 0

Hakem: Gökhan Tezgel

Çapa Eşarpları: Adem Sobacı, Önder Batmacı, Erol Özbahçeli, Hakan Öncü, Ferdi Tüfekçi, Mustafa Zaimoğlu, Kadir Mestanlı, Cengiz Kuybulu, Şükrü Yavuz, Sezai Çapa

Antrenör: Ayhan Sevinç

Uzman Kimya: Orhan Arduç, Faruk Kavakçı, Rasim Süha Sarı, Orhan Tok, İlhan Aydoğdu, Emrah Toylar, Fatih Kavakçı, Bedri Gel, Erhan Cesur, İsmail Kaya, Egemen Abuç

Antrenör: Mustafa Yıldırım

Gol: Dk.31 Hakan Öncü (Çapa Eşarpları)

Turnuva Programı

23 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 20.30 Kahve Dükkanı-Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (Gençler)

Saat 21.30 Suev Düzce Hacı Alibey-Karasuspor (Olgunlar)

Saat 22.30 Doğukan Tekstil-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Gençler)

24 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Oto Aydeniz-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Altınhan (AVM)

Saat 21.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Ada Çit (Gençler)

Saat 22.30 Akyazıspor-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.30 Hendek Cadde Market-Sevgi Polikliniği (Gençler)

25 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Emre Demircioğlu İnşaat-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 20.30 Akın Koç Un Fabrikası-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 21.30 Karasu Doğalgaz&Mermer-FAMEC Raylı Sistemler (Gençler)

Saat 22.30 TURYAP Aydınlı Ticaret-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 23.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.