Olgunlar Futbol Turnuvası 5nci Akşam Maçları

Bu haber 1.054 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası    5nci Akşam Maçları

Lider Reno&Zenginler İnşaat (1) Sevgi Polikliniği (1)

Sevgi Polikliniği: 3-Lider Reno&Zenginler İnşaat: 3

Hakem: Tayfun Topuzayak

Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Sezgin Cumhur, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Nadir Kurt, Kasım Çoker, Turgay Koçkar, Suat Baş, Hakan Sezvan, Selçuk Aral, Murat Dorak, Engin Vatan

Antrenör: Yok

Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Fatih Nogay, Abdullah Akyol, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, Mustafa Ay, Özay Akgün, İsmail Yazgan, Serkan Şen, Önder Akçay, Hakan Tosun, Mustafa Kabukçu

Antrenör: Önder Akçay

Goller: Dk.17-50+1 Hakan Sezvan, Dk.41 Engin Vatan (Sevgi Polikliniği), Dk.32 Özay Akgün, Dk.48 Ali Osman Gürsoy, Dk.50+2 İsmail Yazgan (Lider Reno&Zenginler İnşaat)

Sarı Kart: Dk.16 Nadir Kurt (Sevgi Polikliniği)

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (1) Başak Traktör (1)

Başak Traktör: 4-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 8

Hakem: Tayfun Topuzayak

Başak Traktör: Şerafettin Özdemir, Murat Tale, Sefer Dilber, Hakan Harmanlı, Ali Sezer, Engin Mercan, Ayhan Beşcan, Ersan Ulu, Mustafa Aldemir, Ertan Gençoğlu

Antrenör: Hüseyin Tataroğlu

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Hasan Reis, Servet Duman, Mustafa Kolat, Metin Aydınlı, Haydar Koç, Abdullah İleli, Doğan Konuldar, Enis Tort, Sinan Sarı

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.5-30 Metin Aydınlı, Dk.10 Enis Tort, Dk.13 Servet Duman, Dk.21-48 Haydar Koç, Dk.23 Abdullah İleli, Dk.42 Sinan Sarı (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon), Dk.38-44-49 Ayhan Beşcan, Dk.47 Murat Tale (Başak Traktör)

Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (1) Ada Çit Sistemleri (1)

Ada Çit Sistemleri: 4-Dominspor: 11

Hakem: Semih Kahraman

Ada Çit Sistemleri: Taner Erarslan, Erol Ekşi, Uğur Erkan, Özgür Er, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Aytaç İşgüven, Kerim Ekşi

Antrenör: İbrahim Koşutan

Dominspor: Önder Gökdemir, Ömer Ateş, Hamza Gezmiş, Mehmet İnce, Tamer Yüksel, Ekrem Ekşioğlu, Eser Balaban

Antrenör: Faruk Güdül

Goller: Dk.1-21-50+2 Hamza Gezmiş, Dk.11-15-43-45-50+1 Ömer Ateş, Dk.23 Tamer Yüksel, Dk.24-49 Ekrem Ekşioğlu (Dominspor), Dk.32 Aytaç İşgüven, Dk.39-47 Selçuk Delikara, Dk.50 Özgür Er (Ada Çit Sistemleri)

Akyazı spor (2) Detay Harita İnşaat (2)

Detay Harita İnşaat: 2-Akyazıspor: 2

Hakem: Tayfun Güz

Detay Harita İnşaat: Kerim Kibar, Bayram Çolak, Namık Kemal Yılmaz, Akan Mıhçı, Yakup Vergül, Adil Yazıcı, Berat Ferik, Atilla Başyazıcı

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Akyazıspor: Mesut Özkan, Nadir Orsavaş, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Serdar Gürkan, Hasan Sabri Yılmaz, Mehmet Sarı, Taşkın Orsavaş, Hasan Altuntaş

Antrenör: Selim Toprak

Goller: Dk.4-10 Bayram Çolak (Detay Harita İnşaat), Dk.42 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.50 Sadettin Dağlı (Akyazıspor)

Sarı Kartlar: Dk.25 Adil Yazıcı, Dk.40 Atilla Başyazıcı (Detay Harita İnşaat), Dk.43 Hasan Altuntaş, Dk.50+2 Hasan Altuntaş (Akyazıspor)

Kırmızı Kart: Dk.50+2 (2nci Sarı) Hasan Altuntaş (Akyazıspor)

1837 Sapanca Mido Botanik Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş

1837 Sapanca Mido Botanik: 6-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: 4

Hakem: Tayfun Güz

1837 Sapanca Mido Botanik: Hüseyin Fındıkçı, Kemal Cavnar, Emrah Çetiner, Efkan Akarlar, Yusuf Taylan, Cem Başar, Fahri Erkan, Savaş Başar, Erhan Tanta, Serkan Koçak, Kadir Aslan

Antrenör: Buğra Cebeci

Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş: Yusuf Bozkurt, Fatih Şaşmaz, Muhammed Yoldaş, Ahmet Altay, Metin Güntepe, Nuri Çolak, Emre Canol

Antrenör: Nusret Türkmen

Goller: Dk.3-21-34 Kemal Cavnar, Dk.29 Yusuf Taylan, Dk.30 Cem Başar, Dk.43 Erhan Tanta (1837 Sapanca Mido Botanik), Dk.18-20 Metin Güntepe, Dk.32 Emre Canol, Dk.34 Nuri Çolak (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)

Sarı Kartlar: Dk.29 Fatih Şaşmaz, Dk.46 Metin Güntepe (Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş)

IMG_1101 IMG_1106 IMG_1182 olgun ens (1) olgun ens (2) olgun ens (3) olgun ens (4)

Turnuva Programı

20 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Toy Aydınlatma-Hendek Cadde Market

Saat 20.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Gebze Master (Olgunlar)

Saat 21.30 UMPA Gıda-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 FAMEC Raylı Sistemler-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Saat 23.30 Milli Eğitim-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

21 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Akyazı ANC Mobilya-SAFAMDER (Gençler)

Saat 21.30 TURYAP Aydınlı Ticaret-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 23.30 Akın Koç Un Fabrikası-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.