Olgunlar Futbol Turnuvası 4ncü Akşam Maçları

Bu haber 1.138 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası   4ncü Akşam Maçları

Yıldız Yemek Doğukan Tekstil

Yıldız Yemek: 3-Doğukan Tekstil: 7

Hakem: Uğur Garan

Yıldız Yemek: Selami Demir, Recep Yılmaz, Turan Alaz, İsa Müslim, Sinan Kahraman, Aydın Tarım, Abdullah Şentürk, Hasan Yıldız, Orhan Muslu

Antrenör: İsmail Ağca

Doğukan Tekstil: Ayhan Kılıç, Sait Okur, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Çetin Çal, Adnan Öztürk, Recai Yan, Ali Abanoz, Vedat Uysal, Yaşar Altuntaş, Muammer Fidan

Antrenör: Bülent Kasım

Goller: Dk.12-42-50 Sinan Kahraman (Yıldız Yemek), Dk.19-29-35-37 Vedat Uysal, Dk.27 Çetin Çal, Dk.44-48 Recai Yan (Doğukan Tekstil)

Uzman Kimya (1) Merkez Oto (1)

Merkez Oto: 7-Uzman Kimya: 1

Hakem: Uğur Garan

Merkez Oto: Güngör İçer, Osman Gümüştaş, Ertugan Özkan, Muammer Keskin, Tekin Yılmazkaya, Mehmet Gümüştaş, Ömer Çomaklı, Eray Kırgöz, Muzaffer Aydınlı, Ramazan Küçük

Antrenör: Şahin Celepd

Uzman Kimya: Orhan Arduç, Faruk Kavakçı, Rasim Süha Sarı, İsmail Kaya, Özgür Aydoğan, Orhan Tok, İlhan Aydoğdu, Emrah Toylar, Fatih Kavakçı, Bedri Gül

Antrenör: Ümit Aslıtürk

Goller: Dk.1 (30.Saniye)-32 Muzaffer Aydınlı, Dk.10-25-26-46 Mehmet Gümüştaş, Dk.43 Osman Gümüştaş (Merkez Oto), Dk.31 İlhan Aydoğdu (Uzman Kimya)

Suev İnşaat&Düzce Hacı  (1) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (6)

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: 4-Suev Düzce Hacı Alibey: 3

Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu: İrfan Çelik, Sedat Baran, Serkan Gidici, Nejat Ersin, İrfan Şimşek, Kadir Demir, Erkan Sezgin, Aytekin Kebelioğlu, Atakan Gültekin, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk

Antrenör: Serdar Şener

Suev Düzce Hacı Alibey: Kenan Köksal, Erdoğan Özcan. Sedat Pınar, İsmail Demirbaş, Varol Keleş, Çetin Dolapçıoğlu, Cengiz Yazıcı, Selçuk Başak (K.Kart)

Antrenör: Ayhan Yeniay

Goller: Dk.4-42-47 Erkan Sezgin, Dk.5 Mustafa Çabuk (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu), Dk.26 Erdoğan Özcan, Dk.41-44 Sedat Pınar (Suev Düzce Hacı Alibey)

Sarı Kartlar: Dk.15 Erdoğan Özcan, Dk.37 Selçuk Başak (Suev Düzce Hacı Alibey), Dk.42 Mustafa Çabuk (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu)

Kırmızı Kart: Dk.49 (2nci Sarı) Selçuk Başak (Suev Düzce Hacı Alibey)

Seyyidoğulları Kuruyemiş  (1) Kahve Dükkanı (1)

Kahve Dükkanı: 2-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 1

Hakem: Anıl Garan

Kahve Dükkanı: Cihan Şeybak, Faruk Kestane, Mithat Ismarlayıcı, Yasin Doğrucan, Volkan Bakan, Nihat Muriç Baş, Emre Akkuş, Yunus Emre Şişman, Yiğit Ayav, Metin Surmaz

Antrenör: Yok

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Fatih Işık (K.Kart), Kenan Adıgüzel, Mikail Kaya, Erkan Reçber, Kazım Turgut, Serkan Doğan, Özkan Tırağan, Savaş Işık

Antrenör: Ethem Kundo

Goller: Dk.15 Volkan Bakan, Dk.35 Nihat Muriç Baş (Kahve Dükkanı), 48 Adnan Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Sarı Kartlar: Dk.37 Yasin Doğrucan, Dk.50 Mithat Ismarlayıcı (Kahve Dükkanı), Dk.49 Fatih Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Kırmızı Kart: Dk.49 (2nci Sarı) Fatih Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş)

Karasuspor (Olgunlar (1) Süel Yapı&Beyaz Köşk (1)

Süel Yapı&Beyaz Işık: 2-Karasuspor: 4

Hakem: Anıl Garan

Süel Yapı&Beyaz Işık: Özcan Karmil, Davut Arslan, Hasan Öter, Yalçın Dingenç, Muharrem Süel, İsmail Gençoğlu, Cumhur Öcal, Ersoy Yıldırım, Özcan Sevinç, Vefa Çelebi, Alişan Çiçek

Antrenör: Kamil Tanta

Karasuspor: Recep Eşkin, Hakan Aydın, Köksal Ok, Recep Erbaş, Salim Demir, Beyler Gökçe, Şenol Kargün, İrfan Gökçe, Şaban Erbaş, Gani Erdoğan

Antrenör: Mustafa Püskül

Goller: Dk.1 Vefa Çelebi, Dk.47 Yalçın Dingenç (Süel Yapı&Beyaz Köşk), Dk.17 Şenol Kargün, Dk.33 (Pen.)-34-45 İrfan Gökçe (Karasuspor)

IMG_1060

Turnuva Programı

19 Temmuz Salı

Saat 19.30 Lider Reno&Zenginler İnşaat-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 20.30 Başak Traktör-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.30 Ada Çit Sistemleri-Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (Gençler)

Saat 22.30 Akyazıspor-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 23.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş (Gençler)

20 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Toy Aydınlatma-Hendek Cadde Market

Saat 20.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Gebze Master (Olgunlar)

Saat 21.30 UMPA Gıda-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 FAMEC Raylı Sistemler-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.