Olgunlar Futbol Turnuvası 3ncü Akşam Maçları

Bu haber 691 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 3ncü Akşam Maçları

Akın Koç Un Fabrikası (1) Altınhan AVM (1) Bosna Er Yapı (1) hasan ışık olgunlar (1) olgunlar (2) olgunlar (3) olgunlar (4)

Altınhan AVM: 0-Akın Koç Un Fabrikası: 9

Hakem: Hasan Işık

Altınhan AVM: İlyas Ak, Tamer Güler, Ersin Başaran, Aydın Yılmaz, Doğa Cambazoğlu, Hakan Korkmaz, Ersin Kaya, Cüneyt Kaya, Nail Dağhan

Antrenör: Yok

Akın Koç Un Fabrikası: Özhan Pehlivan, Kenan Güneş, Mücahit Ak, Sabri Kovancı, Tansu Okan, Ramazan Daş, Ceyhun Güzel, İsmail hakkı Buruş

Antrenör: Nusret Türkmen

Goller: Dk.10-14-50 Sabri Kovancı, Dk.20-35 Ramazan Daş, Dk.33 Kenan Güneş, Dk.38-39-45 İsmail Hakkı Buruş (Akın Koç Un Fabrikası)

Sarı Kart: Dk.24 Tamer Güler (Altınhan AVM)

Suev İnşaat (2) Umut Oto (1)

Suev İnşaat: 6-Umut Oto: 4

Hakem: Hasan Işık

Suev İnşaat: Ünal Yüksel, Cavit Salpat, Turan Taşkın, Yusuf Gergin, Hasan Kol, Soner Büyükergun, Musa Kahraman, Şükrü Güneş, Aykut Okan, Ahmet Uçar, Turgut Okan, Ayhan Yeniay

Antrenör: Selçuk Başak

Umut Oto: Hikmet Tandoğan, Halil İşbakan, Edip Dokumacı, Bülent Keskin, İskender Keskin, Süleyman Demirci, Nihat Çakır, Adem Tandoğan, Ömer Akdeniz, Halil İbrahim Kotan, Ali İhsan Tarım, İbrahim Ersin Bilgin

Antrenör: Aykut Kobaş

Goller: Dk.4 Ömer Akdeniz, Dk.26-27 Adem Tandoğan, Dk.34 Halil İbrahim Kotan (Umut Oto), Dk.5 Turgut Okan, Dk.7 (Pen.)-43 Soner Büyükergun, Dk.29-46 Musa Kahraman, Dk.50 Aykut Okan (Suev İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.41 Hikmet Tandoğan, Dk.47 Ali İhsan Tarım (Umut Oto)

Akyazı ANC Mobilya (1) Bosna Er Yapı (1)

Bosna Er Yapı: 2-Akyazı ANC Mobilya: 2

Hakem: Ertuğrul Kardeş

Bosna Er Yapı: Engin İrdem, Haluk Yılmaz, Murat Bayram, Birol Yavuz, Serkan Gümüşel, Cem Korkmaz, Musa Avcı

Antrenör: Suat Onar

Akyazı ANC Mobilya: Şener Dönmez, Osman Bilgin, Recep Koşar, Fatih Sarman, Sinan Bakır, Engin Öztunga, Bünyamin Kahveci, Osman Salim Saruhan, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: Osman Pirinçci

Goller: Dk.6 Fatih Sarman, Dk.15 Ayhan Muşmuloğlu (Akyazı ANC Mobilya), Dk.24 Serkan Gümüşel, Dk.40 Cem Korkmaz (Bosna Er Yapı)

Sarı Kart: Dk.39 Sinan Bakır (Akyazı ANC Mobilya)

Kayarlar Grup (1) Remax Hür  (1)

Kayarlar Grup-Remax Hür (Tatil)

NOT: Saat 22.30’da başlayan akşamın dördüncü karşılaşması, ülkemizde yaşanan darbe girişimi nedeniyle, futbolcuların talebi doğrultusunda Hakem Uğur Garan tarafından 29ncu dakikada, skor Kayarlar Grup’un 2-1 lehineyken tatil edilmiştir. Bu arada Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master arasında oynanması gereken gecenin son karşılaşması da iptal olmuştur. Bu iki müsabaka ile ilgili açıklama daha sonra yapılacaktır.

ens olgon furkan koseoğlu IMG_0736 IMG_0739 IMG_0754 IMG_0755 IMG_0756 IMG_0835

CUMARTESİ VE PAZAR MAÇ YOK

NOT: Değerli Basın Mensupları;

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında, 16 Temmuz Cumartesi ve 17 Temmuz Pazar günleri oynanması gereken müsabakalar, ülkemizde yaşanan Darbe girişimi, kulüplerin isteği ve güvenlik tedbirleri göz önüne alınarak ertelenmiştir. Turnuvanın 18 Temmuz Pazartesi günü kaldığı yerden devam edeceğini belirtir, fikstür ile ilgili detaylı açıklamanın gün içinde sizlere ulaştırılacağını ifade ederiz. İyi çalışmalar.

—16 Temmuz Cumartesi (Tatil)

17 Temmuz Pazar (Tatil)

18 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Yıldız Yemek-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Uzman Kimya-Merkez Oto (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu-Suev İnşaat&Düzce Hacı Alibey (Olgunlar)

Saat 22.30 Kahve Dükkanı-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 23.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Karasuspor (Olgunlar)

19 Temmuz Salı

Saat 19.30 Lider Reno&Zenginler İnşaat-Sevgi Polikliniği (Gençler)

Saat 20.30 Başak Traktör-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.30 Ada Çit Sistemleri-Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (Gençler)

Saat 22.30 Akyazıspor-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 23.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş (Gençler)

20 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Toy Aydınlatma-Hendek Cadde Market

Saat 20.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Gebze Master (Olgunlar)

Saat 21.30 UMPA Gıda-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 FAMEC Raylı Sistemler-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

Saat 23.30 Milli Eğitim-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

21 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 Akyazı ANC Mobilya-SAFAMDER (Gençler)

Saat 21.30 TURYAP Aydınlı Ticaret-Merkez Oto (Gençler)

Saat 22.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Karasu Doğalgaz&Mermer (Olgunlar)

Saat 23.30 Akın Koç Un Fabrikası-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

22 Temmuz Cuma

Saat 19.30 Altanlar Mobilya&Sapakspor-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

Saat 20.30 Başak Traktör-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Yıldız Yemek-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Erkan Sezgin Düğün Salonu-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 23.30 Uzman Kimya-Çapa Eşarpları (Gençler)

23 Temmuz Cumartesi

Saat 19.30 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 20.30 Kahve Dükkanı-Domin Spor Malzemeleri A.Ş. (Gençler)

Saat 21.30 Suev Düzce Hacı Alibey-Karasuspor (Olgunlar)

Saat 22.30 Doğukan Tekstil-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Gençler)

24 Temmuz Pazar

Saat 19.30 Oto Aydeniz-Detay Harita İnşaat (Olgunlar)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Altınhan (AVM)

Saat 21.30 Sapanca 1837 Mido Botanik-Ada Çit (Gençler)

Saat 22.30 Akyazıspor-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.30 Hendek Cadde Market-Sevgi Polikliniği (Gençler)

25 Temmuz Pazartesi

Saat 19.30 Emre Demircioğlu İnşaat-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 20.30 Akın Koç Un Fabrikası-İz Reklam&İmparator Turizm (Gençler)

Saat 21.30 Karasu Doğalgaz&Mermer-FAMEC Raylı Sistemler (Gençler)

Saat 22.30 TURYAP Aydınlı Ticaret-Bosna Er Yapı (Gençler)

Saat 23.30 YILKO Grafik&Sakarya İz Reklam-Akyazı Dostlar (Olgunlar)

26 Temmuz Salı

Saat 19.30 Remax Hür-Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 20.30 SAFAMDER-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 21.30 Akyazı Alaağaç Yumurta-Gebze Master (Olgunlar)

Saat 22.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Gençler)

Saat 23.30 Akyazı ANC Mobilya-Merkez Oto (Gençler)

27 Temmuz Çarşamba

Saat 19.30 Suev Düzce Hacı Alibey-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

Saat 20.30 Kayarlar Grup-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 22.30 Altanlar Mobilya Sapakspor-Karasuspor (Olgunlar)

Saat 23.30 Domin Spor Malzemeleri A.Ş.-Seyyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

28 Temmuz Perşembe

Saat 19.30 Kahve Dükkanı-Sapanca 1837 Mido Botanik (Gençler)

Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.30 Eski Reji-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 22.30 Başak Traktör-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 23.30 Akyazıspor-Suev İnşaat (Olgunlar)

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.