Olgunlar Futbol Turnuvası 32 nci Akşam Maçları

Bu haber 504 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 32  nci Akşam Maçları

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 0-Toy Aydınlatma: 10

Hakem: Zeki Erdem Şen?

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Olcay Yücel, Servet Duman, Haydar Koç, Metin Aydınlı (K.Kart), Sinan Sarı, Abdullah İleli (K.Kart)

Antrenör: Suat Onar

Toy Aydınlatma: Muharrem Dardağan, Gökhan Kalender, Sinan Özalp, Yavuz Çangır, Fehmi Demirci, Erdal Narin, Arif Sucuoğlu, Eyüp Berk, Hasan Öztürk

Antrenör: Ahmet Kara

Goller: Dk.10 (Pen.)-26-41-42-48 (Pen.) Eyüp Berk, Dk.15 Sinan Özalp, Dk.29-49 Erdal Narin, Dk.43 Arif Sucuoğlu, Dk.45 Gökhan Kalender (Toy Aydınlatma)

Sarı Kartlar: Dk.13 Metin Aydınlı, Dk.20 Servet Duman, Dk.23 Olcay Yücel, Dk.44 Abdullah İleli (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

Kırmızı Kartlar: Dk.32 (2nci Sarıdan) Metin Aydınlı, Dk.47 (2nci Sarıdan) Abdullah İleli (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

Hendek Cadde Market: 8-Lider Reno&Zenginler İnşaat: 3

Hakem: Levent Gümüşdere

Hendek Cadde Market: Yusuf Uygun, İbrahim Akturan, Çetin Akpınar, Serkan Karagöz, Fatih Altınay, Can Dağlıoğlu, Ahmet Kurt, Özgür Dervişoğlu, Mesut İsen, Erdem Demir

Antrenör: Erdoğan Çakır

Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Hakan Tosun, Fatih Nogay, Özay Akgün, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, Mustafa Ay, Abdullah Şentürk

Antrenör: Önder Akçay

Goller: Dk.1 (17nci Saniye) Mustafa Ay, Dk.43 Fatih Nogay, Dk.45 Hakan Tosun (Lider Reno&Zenginler İnşaat), Dk,15-19 Ahmet Kurt, Dk.21 Erdem Demir, Dk.22 Fatih Altınay, Dk.46 Can Dağlıoğlu, Dk.49 Mesut İsen, Dk.50 Çetin Akpınar, Dk.50+1 Serkan Karagöz (Hendek Cadde Market)

Sevgi Polikliniği: 13-Eski Reji: 6

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Sevgi Polikliniği: İlhan Sezgin, Kasım Çoker, Gökhan Tetik, Tekin Işık, Hakan Sezvan, Mesut Tetik, Murat Dorak

Antrenör: Asım Dorak

Eski Reji: Tayfun Sezer, Orhan Bulama, Tolga Güreş, Güray Yılmaz, Murat Bulama, Tarık Kurnazca, Özkan Özdemir

Antrenör: Nuri Akkaş

Goller: Dk.6-9-26-27-32-48 Tekin Işık, Dk.14-19-37 Kasım Çoker, Dk.16-31-44 Hakan Sezvan, Dk.36 Mesut Tetik (Sevgi Polikliniği), Dk.7-17-43-45 Orhan Bulama, Dk.21 Murat Bulama, Dk.42 Tolga Güreş (Eski Reji)

Kayarlar Grup: 3-Remax Hür: 4

Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz

Kayarlar Grup: Ender Özdemir, Münir Uçar, Latif Yan, Hüseyin Çoban, Nevzat Özbay, Cemil Kocacık, Necdet Atalay, Ali Fuat Eren, Cengiz Gülez

Antrenör: Muammer Alataş

Remax Hür: Muhsin Öztunç, Engin Özdemir, Hüseyin Toç, Ünal Dilek, Vahit Akbaş, Orhan Uzel, Recai Eker

Antrenör: Murat Çiçek

Goller: Dk.35 Recai Eker, Dk.48 Hüseyin Toç, Dk.50+2 Ünal Dilek (Remax Hür), Dk.43 Ali Fuat Eren (Kayarlar Grup)

NOT: 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi nedeniyle 29ncu dakikada, Kayarlar Grup Takımı 2-1 galipken tatil olan bu karşılaşma, kaldığı dakikadan itibaren oynanmıştır.

Karasu Doğalgaz&Mermer: 6-Gebze Master: 7

Hakem: Muhammed Ömür

Karasu Doğalgaz&Mermer: Süleyman Yetim, Ömer Kaya, Ali Küçük (K.Kart), Serkan Dokuz, Şerafettin Beyaz, Ergün Demir, Hakan Keleş, Kazım Çakır, Osman Atalar, Mehmet Genç, Mustafa Hıraç

Antrenör: Yahya Çimen

Gebze Master: Muhammed Kartal, Mert Akdeniz, Ali Dürgel, Esat Rükün, Habip Aydın, Bülent Gürol, Hasan Altuntaş, Murat Erensoy, Erol Çağlın

Antrenör: Uğur Toz

Goller: Dk.2 (Pen.)-24-34 Murat Erensoy, Dk.13-47 Ali Dürgel, Dk.20-41 (Pen.) Habip Aydın (Gebze Master), Dk.7 Hakan Keleş, Dk.24 Ömer Kaya, Dk.38 Şerafettin Beyaz, Dk.46 (Pen.)-50 Serkan Dokuz, Dk.50+2 Ergün Demir (Karasu Doğalgaz&Mermer)

Sarı Kartlar: Dk.24 Ali Küçük, Dk.30 Ömer Kaya (Karasu Doğalgaz&Mermer)

Kırmızı Kart: Dk.50 (2nci Sarıdan) Ali Küçük (Karasu Doğalgaz&Mermer)

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tura (Çeyrek Final) yükselen takımlar

A Grubu

1-İz Reklam&İmparator Turizm

2-Emre Demircioğlu İnşaat

3-Akın Koç Un Fabrikaları

B Grubu

1-Turyap&Aydınlı Ticaret

2-Akyazı ANC Mobilya

3-Merkez Oto

C Grubu

1-Toy Aydınlatma

2-Ertaş Harita&ÇağrıDekorasyon

3-Hendek Cadde Market

D Grubu

1-Sapanca 1837

2-Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-Kahve Dükkanı

NOT: Bu grubu üçüncü sırada bitiren Domin Spor Malzemeleri, 2nci tur maçlarına çıkamayacağını yazılı olarak bildirmiştir. Bu nedenle, söz konusu ekibin yerine, grup dördüncüsü Kahve Dükkanı ikinci tura dahil edilmiştir.

Genç Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları  

1nci Grup

1-(A1) İz Reklam&İmparator Turizm

2-(B2) Akyazı ANC Mobilya

3-(C3) Hendek Cadde Market

2nci Grup

1-(B1) Turyap&Aydınlı Ticaret

2-(C2) Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon

3-(D3) Kahve Dükkanı

3ncü Grup

1-(C1) Toy Aydınlatma

2-(D2) Seyyidoğulları Kuruyemiş

3-(A3) Akın Koç Un Fabrikaları

4ncü Grup

1-(D1) Sapanca 1837

2-(A2) Emre Demircioğlu İnşaat

3-(B3) Merkez Oto

Olgunlar Kategorisinde İkinci Tura (Çeyrek Final) yükselen takımlar

A Grubu

1-Akyazı Dostlar

2-Gebze Master

3-FAMEC Raylı Sistemler

B Grubu

1-Gazi Metal Karasuspor

2-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

3-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

C Grubu

1-Suev İnşaat

2-Detay Harita İnşaat

3-Oto Aydeniz

Olgunlar Kategorisinde İkinci Tur (Çeyrek Final) Grupları

1nci Grup

1-(A1) Akyazı Dostlar

2-(B2) Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

3-(C3) Oto Aydeniz

2nci Grup

1-(B1) Gazi Metal Karasuspor

2-(C2) Detay Harita İnşaat

3-(A3) FAMEC Raylı Sistemler

3ncü Grup

1-‘C1) Suev İnşaat

2-(A2) Gebze Master

3-(B3) Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde Yarı Finale Yükselen Takımlar

1-Remax Hür

2-Çiftçi Kardeşler

3-Kayarlar Grup

4-Doğukan Tekstil

Turnuvanın Programı

19 Ağustos Cuma

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 22.00 Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları (Gençler)

Saat 23.00 Sapanca 1837-Merkez Oto

20 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler (Olgunlar)

Saat 22.00 Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı (Olgunlar)

21 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 21.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 22.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Mağlubu (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Mağlubu (Gençler)

22 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Mağlubu (Olgunlar)

Saat 21.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Mağlubu (Olgunlar)

Saat 22.00 Remax Hür-Doğukan Tekstil (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Mağlubu (Olgunlar)

23 Ağustos Salı

Saat 20.00 Seyyidoğulları Kuruyemiş ile Toy Aydınlatma-Akın Koç Un Fabrikaları Maçının Galibi (Gençler)

Saat 21.00 Emre Demircioğlu İnşaat ile Sapanca 1837-Merkez Oto Maçının Galibi (gençler)

Saat 22.00 Akyazı ANC Mobilya ile İz Reklam&İmparator Turizm-Hendek Cadde Market Maçının Galibi (Gençler)

Saat 23.00 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon ile Turyap&Aydınlı Ticaret-Kahve Dükkanı Maçının Galibi (Gençler)

24 Ağustos Çarşamba

Saat 20.00 Gebze Master ile Suev İnşaat-Bosna Pırıldar Market&Er Yapı Maçının Galibi (Olgunlar)

Saat 21.00 Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu ile Akyazı Dostlar-Oto Aydeniz Maçının Galibi (Olgunlar)

Saat 22.00 Çiftçi Kardeşler-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Detay Harita İnşaat ile Gazi Metal Karasuspor-FAMEC Raylı Sistemler Maçının Galibi (Olgunlar)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.