Olgunlar Futbol Turnuvası 28nci Akşam Maçları

Bu haber 492 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  28nci Akşam Maçları

Lider Reno&Zenginler İnşaat: 4-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: 10

Hakem: Bahadır İleri

Lider Reno&Zenginler İnşaat: Tibet Mentaş, Hakan Tosun, Fatih Nogay, Serkan Şen, Emre Uludere, Ali Osman Gürsoy, İsmail Yazgan, Mustafa Ay, Abdullah Şentürk

Antrenör: İsmail Yazgan

Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon: Olcay Yücel, Servet Duman, Haydar Koç, Metin Aydınlı, Sinan Sarı, Abdullah İleli

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.4 Sinan Sarı, Dk.5-22-33-36-42 Haydar Koç, Dk.12-25 Metin Aydınlı, Dk.13-32 Abdullah İleli (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon), Dk.28-44 Serkan Şen, Dk.43 Servet Duman (K.Kalesine), Dk.45 İsmail Yazgan (Lider Reno&Zenginler İnşaat)

Ada Çit Sistemleri: 2-Seyyidoğulları Kuruyemiş: 5

Hakem: Abdülkadir Demirağ

Ada Çit Sistemleri: Akın Erkan, Özgür Er, Mehmet Ateş, Aytaç Akın, Selçuk Delikara, Süleyman Şahin, Aytaç İşgüven, Kerim Ekşi

Antrenör: Yahya Akyol

Seyyidoğulları Kuruyemiş: Yılmaz Berke, Adnan Işık, Fatih Işık, Kenan Adıgüzel, Mikail Kaya, Erkan Reçber, Kazım Turgut, Özkan Tırağan, Savaş Işık

Antrenör: Şahin Çoker

Goller: Dk.8 Erkan Reçber, Dk.13 Özkan Tırağan, Dk.26-39 Kazım Turgut, Dk.29 Adnan Işık (Seyyidoğulları Kuruyemiş), Dk.17 Aytaç Akın, Dk.24 Mehmet Ateş (Ada Çit Sistemleri)

Detay Harita İnşaat: 2-Umut Oto: 2

Hakem: Tayfun Güz

Detay Harita İnşaat: Kerim Kibar, Metin Söyler, Yakup Vergül, Adil Yazıcı (K.Kart), Akan Mıhçı, Berat Ferik, Salih Baş, Atilla Başyazıcı, Ali Kemal Balçık

Antrenör: Aydın Özmert

Umut Oto: Hikmet Tandoğan, Adem Tandoğan, Ali İhsan Tarım, Bülent Keskin, Halil İşbakan, Süleyman Demirci, Halil İbrahim Kotan, İskender Keskin

Antrenör: Aykut Kobaş

Goller: Dk.4 Salih Baş, Dk.34 Berat Ferik (Detay Harita İnşaat), Dk.32 Ali İhsan Tarım, Dk.50 Adem Tandoğan (Umut Oto)

Sarı Kartlar: Dk.18 Adil Yazıcı, Dk.39Atilla Başyazıcı, Dk.45 Metin Söyler, Dk50+2 Akan Mıhçı (Detay Harita İnşaat), Dk.50 Adem Tandoğan (Umut Oto)

Kırmızı Kart: Dk.48 (2nci Sarıdan) Adil Yazıcı (Detay Harita İnşaat)

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: 8-Süel Yapı&Beyaz Köşk:0

Hakem: Ahmet Gürdal

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı: Ferruh Bayram, Doğan Yüksel, Ali Alyüz, Çetin Tunçat, Nihat İçyüz, Derya Sökmenberk, Cevat Koç, Erdoğan Yavuz, Murat Alan, Metin Öztürk

Antrenör: Suat Onar

Süel Yapı&Beyaz Köşk: Mehmet Gök, Alişan Çiçek, Yalçın Dingenç, Cumhur Öcal, Ersoy Yıldırım, Özcan Sevinç, Muharrem Süel

Antrenör: Muharrem Süel

Goller: Dk.25-31 Ali Alyüz, Dk.29-32-36-38 Murat Alan, Dk.47 Derya Sökmenberk, Dk.48 Nihat İçyüz (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı)

Sarı Kart: Dk.37 Cevat Koç (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı)

Turnuvanın Programı

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

15 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

16 Ağustos Salı

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler)

17 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.