Olgunlar Futbol Turnuvası 26ncı Akşam Maçları

Bu haber 578 kez okundu.
- -
Sosyal Medyada Paylaş

Gazi Metal 28nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  26ncı Akşam Maçları

SAFAMDERBosna Er Yapı (1)

SAFAMDER: 1-Bosna Er Yapı: 19

Hakem: Behlül Kocacık

SAFAMDER: Bahattin Çakar, Hakan Deniz, Ekrem Aslan, Bülent Kılıç, Kemal Demirci, Serdar Eliyok, Ergün Özgür

Antrenör: Yok

Bosna Er Yapı: Engin İrdem, Abdurrahman Çağaltay, Musa Avcı, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Murat Bayram, Ertan Duman

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.4-17-30-38-44-45-47-48-49-50 Serkan Gümüşel, Dk.6-32 Ertan Duman, Dk.21-26 Haluk Yılmaz, Dk.29 Abdurrahman Çağaltay, Dk.36-37-38-40 Murat Bayram (Bosna Er Yapı), Dk.32 Bülent Kılıç (SAFAMDER)

Çiftçi KardeşlerDoğukan Tekstil

Çiftçi Kardeşler: 6-Doğukan Tekstil: 2

Hakem: Suat Güz

Çiftçi Kardeşler: Recep Durak, Saffet Kaplan, Nevzat İlter, Fevzi Açıkgöz, Murat Vatansever, Hüseyin Kolaylı, Ahmet Kemiksizoğlu, Seyit Tarım, Cahit Gürkaynak, Tuncay Gülay, Yener Ersoy

Antrenör: Adnan Durak

Doğukan Tekstil: Yaşar Yılmaz, Sait Okur, Erol Yıldırım, Bülent Kasım, Adnan Öztürk, Ali Abanoz, Vedat Uysal, Yaşar Altuntaş, Muammer Fidan

Antrenör: Necmettin Berk

Goller: Dk.2 Yener Ersoy, Dk.8 Tuncay Gülay, Dk.12 Hüseyin Kolaylı, Dk.32 Seyit Tarım, Dk.43-47 Murat Vatansever (Çiftçi Kardeşler), Dk.15 Yaşar Altuntaş, Dk.42 Muammer Fidan (Doğukan Tekstil)

Adaçağ İnşaat CoşkunsporYıldız Yemek

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 9-Yıldız Yemek: 4

Hakem: Hasan Uzel

Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Numan Gülsevin, Mehmet Özbilgin, Asım Dorak, İmdat Kum, Ferdi Tapşın, Erol Tolga, Tamer Arancı, Yıldıray Saka, Bülent Tuğcu

Antrenör: Kenan Mumcu

Yıldız Yemek: Selami Demir, Recep Yılmaz, İsa Müslim, Aydın Tarım, Hasan Yıldız, Orhan Muslu, Sebahattin Orhan, Abdullah Şentürk

Antrenör: Şenol Tıknaz

Goller: Dk.3-32 Sebahattin Orhan, Dk.21 Orhan Muslu, Dk.38 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek), Dk.5-20-33-45-47 Erol Tolga, Dk.12-46 Ferdi Tapşın, Dk.15 Sebahattin Orhan (K.Kalesine), Dk.24 Tamer Arancı (Adaçağ İnşaat Coşkunspor)

Sarı Kartlar: Dk.15 Erol Tolga (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.42 Recep Yılmaz (Yıldız Yemek)

Kayarlar grupAkyazı spor (2)

Kayarlar Grup: 3-Akyazıspor: 0

Hakem: Uğur Semizoğlu

NOT: Saat 23.00’te başlaması gereken bu karşılaşma, Akyazıspor takımından Nail Kahveci’nin, 1 resmi maç cezalı olmasına rağmen, bu müsabakada oynamakta ısrar etmesi ve sahadan çıkmaması üzerine, Statü gereği, Hakem Uğur Semizoğlu tarafından tatil edilmiştir. Kayarlar Grup, maçtan 3-0 hükmen galip ayrılmıştır.

Turnuvanın Programı

12 Ağustos Cuma

Saat 20.00 Eski Reji-Hendek Cadde Market (Gençler)

Saat 21.00 Gazi Metal Karasuspor-Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu (Olgunlar)

Saat 22.00 Başak Traktör-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 23.00 Akyazı ANC Mobilya-Uzman Kimya (Gençler)

13 Ağustos Cumartesi

Saat 20.00 Lider Reno&-Zenginler İnşaat-Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon (Gençler)

Saat 21.00 Ada Çit Sistemleri-Seyidoğulları Kuruyemiş (Gençler)

Saat 22.00 Detay Harita İnşaat-Umut Oto (Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)

14 Ağustos Pazar

Saat 20.00 Kaynarca Ali Yoldaş Kuruyemiş-Kahve Dükkanı (Gençler)

Saat 21.00 Suev İnşaat-Oto Aydeniz (Olgunlar)

Saat 22.00 Dominspor Malzemeleri-Sapanca 1837 Mido Botanik (Olgunlar)

Saat 23.00 Milli Eğitim-Emre Demircioğlu İnşaat (Gençler)

15 Ağustos Pazartesi

Saat 20.00 İz Reklam&İmparator Turizm-Kocaali Murat Duman Emlak (Gençler)

Saat 21.00 Altınhan AVM-UMPA Gıda (Gençler)

Saat 22.00 Doğukan Tekstil-Kayarlar Grup (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 23.00 Remax Hür-Çiftçi Kardeşler (Tecrübeli Olgunlar)

16 Ağustos Salı

Saat 20.00 Akyazıspor-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Turyap&Aydınlı Ticaret-Çapa Eşarpları (Gençler)

Saat 22.00 Bosna Er Yapı-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.00 Merkez Oto-SAFAMDER (Gençler

17 Ağustos Çarşamba

Saat 19.30 Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon-Toy Aydınlatma (Gençler)

Saat 20.30 Hendek Cadde Market-Lider Reno&Zenginler İnşaat (Gençler)

Saat 21.30 Sevgi Polikliniği-Eski Reji (Gençler)

Saat 22.30 Kayarlar Grup-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar-20.dakikadan itibaren)

Saat 23.00 Karasu Doğalgaz&Mermer-Gebze Master (Olgunlar)

İLK TUR SONU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.